חולצה לבנה היא כבר מזמן איננה רק חולצה. לכבוד החג, צפרא פרלמוטר, חובבת חולצות לבנות מושבעת מגישה קווים לדמותה ומחברת בין אישיותה של החולצה לזו של הלובשת אותה

חולצה לבנה כבר מזמן איננה סתם חולצה. חולצה לבנה גם איננה מוצר יחיד. היא קטגוריה בפני עצמה, היא משפחה של מוצרים טעוני מסר ומשמעות. אין פרט אחד בחולצה לבנה טובה שהוא מקרי. החומר עצמו, הכפתורים, החפתים, התפרים, חיתוכי הגזרה, האורך, קו הצווארון ונוכחותם או העדרם של הכיסים, כל אלו מרכיבים שבריריים, עדינים, שבונים מראה ואופי והופכים מוצר לאייקוני.

גאווה ודעה קדומה
אם את נשמה רומנטית ואשה עובדת, מותר לך להביא את האישיות למשרד. או לחגוג אותה ליד שולחן החג. סרטי קשירה הם סממן של נשיות מאופקת, סוג של הומאז’ לתקופה שבה בין בגדי נשים ובגדי גברים היתה הפרדה מוחלטת, טרום עידן היוניסקס והמולטי ג’נדר. הם יוצקים רכות לפריט שמשדר אלגנציה מוקפדת. את יכולה לעטות חזות רשמית, עם נגיעות נוסטלגיה שיסייעו לך להביע דעות מוצקות ומנומקות ולזכור שהזווית הנשית שאת מביאה לשולחן היא מקור לגאווה ויתרון, לא חסרון.

מה נשים רוצות
לפעמים, פה ושם, לעיתים רחוקות, ממש במשורה, מתחשק לך לשלח קצת סקסאפיל לעולם. זה בסדר, מותר לך, חישפי כתף, הדגימי מחשוף, הכל לגיטימי. לערב החג זה מושלם. לישיבת העבודה הצפויה לך, קצת פחות. בכל זאת, רצוי לשמור את המשתתפים מרוכזים במה שאת אומרת, מאשר להתעסק במה שהם אומרים עלייך. זה בודאי יתרום להם הרבה יותר.

לחופש נולדה
חולצת ANN היא שילוב של המאפיינים כולם. היא מקנה ללובשת לוק של תחכום משוחרר, נשיות מרומזת וגדולתה בפשטותה. חולצת כותנה איכותית, שתלווה אותך בבטחה לפגישות במשרד, תשמור על כבודך באסיפת ההורים בבואך לשמוע שהילד לא עושה שיעורים, ותאפשר לך לשמור על בטחון עצמי בסטייל כשהפסיכולוג יטען שנסיעותייך המרובות ושעות העבודה המאוחרות עלולות לייצר אצל הטף חרדת נטישה. תסבירי לו שהוא טועה והן דווקא בונות עצמאות ואחריות אישית, אלו נסיעותיו הרבות ושעות העבודה הארוכות של בן זוגך, שאחראיות לחרדות.

איך היא עושה את זה
הספר רב המכר שנכתב במאה הקודמת, תיאר באופן מופלא את חייה המורכבים של אשת קריירה. הספר על גברי הקריירה עוד לא נכתב, כי לא קיים מושג כזה. הרי ידוע שגברים עובדים, ונשים עושות קריירה. שמות הקוד המעוותים האלו מתארים מציאות שבה מין אחד מקבל לגיטימציה לאותה פעולה על פני האחר. אחד התיאורים היפים בספר מדבר על חליפת ארמאני שהגיבורה עוטה עליה כשריון לקראת פגישות חשובות במיוחד עם גברים, אנשי עסקים. עשרים שנה מאוחר יותר, חליפות כבר פחות פופולאריות וההתחממות הגלובאלית מאפשרת ללבוש אותן לפרקי זמן קצובים. חולצה מכופתרת במראה סמי מחויט היא תחליף הולם לשריון הנחוץ, רק פחות מזיע ויותר משוחרר.

אלגנטיות של טריקו
טי שירט לבנה ואיכותית יכולה להיות הפריט הבנאלי ביותר בארון שלך. השאלה היא מה את עושה ממנה. או חשוב יותר, מה את רוצה שהיא תעשה בשבילך. היא יכולה להיות הטאצ’ הספורטיבי לחליפת עסקים, היא יכולה להוציא אותך לחופש עם ג’ינס איכותי, ואת יכולה להרגיש אמריקה אם תלבשי אותה עם מכנסי כותנה בצבע חאקי. פרט קטן ומדוייק, כותנה משובחת וטיפול אוהב שישאיר אותה צחורה גם לאחר מספר שימושים הוא הכרחי.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן