לא מצאת את מה שחיפשת?

לא מצאת את מה שחיפשת?

מהי CO.CO?

CO.CO היא מיזם אופנה שיתופי הדוגל בסט ערכים חברתי, מבוסס קהילה. החברה מאפשרת ללקוחותיה להצטרף כשותפות, ולהשתתף בעשייה. החברה פועלת במודל עסקי של כלכלה מעגלית ומציעה פתרונות חדשניים לאורך שרשרת האספקה.

מה מיוחד ב-CO.CO?

CO.CO היא מיזם חברתי למטרות רווח בבעלות הקהילה ולמען הקהילה. הפלטפורמה משלבת בין המרחב הוירטואלי והפיזי ומשנה את האופן בו צורכים אופנה. החזון של החברה הוא לשנות את הרגלי הצריכה שהשתרשו בעקבות השתלטות האופנה המהירה על הענף, ולייצר אלטרנטיבה הוגנת וכלכלית הנסמכת על אופנה בת קיימא.

איפה ניתן לרכוש?

הקולקציה מוצעת למכירה באתר או בחנויות הביתיות שפועלות מבתי שותפות כ-Showroom קהילתי. ניתן למצוא בהן את מירב הקולקציה העדכנית ולהזמין פריטים אחרים דרך האתר. השוארום מהווה גשר ביתי ונעים בין האונליין לאופליין ומעניק ללקוחות ייעוץ סטיילינג אישי. המשרדים וחנות הדגל של החברה נמצאים בקהילת סלוניקי 7 בתל אביב. לרשימת החנויות.

מהו ה-PreOrder?

האופנה המהירה הפכה את תעשיית הטקסטיל לתעשייה המזהמת השנייה בגודלה בעולם. מסיבות שונות, התעשייה יודעת למחזר כיום 15% בלבד מהפסולת. המסקנה היא שהעולם צריך פשוט, לייצר פחות. בעוד כל המותגים מוכרים את מה שהם מייצרים, ב-CO.CO אנחנו שואפים לייצר את מה שמכרנו. לכן כל הדגמים מוצעים למכירה למשך 5 ימים לפני הייצור. ה-PreOrder מאפשר לנו לחזות את הביקוש ולדייק בכמויות הייצור. הלקוחות אמנם מחכות זמן מה לפריט שרכשו, אך הן נהנות ממנו בתחילת העונה, בהנחה גדולה וחוסכות לעצמן את התסכול שבציפייה ל-SALE סוף העונה, רק כדי לגלות שלא נותרו מידות וצבעים.

איפה מיוצרים הפריטים?

אנחנו משתדלים לייצר את הקולקציה בארץ כל עוד הדבר עולה בקנה אחד עם התבונה העסקית, היכולות והצרכים. יש פריטים שאפשר לייצר בארץ, ויש כאלו שניתן לייצר באופן איכותי ובמחיר מתאים רק בחו”ל. יש לנו צוות טכני ומקצועי מצוין, שרואה לנגד עיניו את טובת הלקוחות והשותפות כאחד, ומכיר היטב את הדרישות והיכולות של הספקים השונים בארץ ובעולם.

למי שייכת CO.CO?

CO.CO שייכת לצוות היזמים, קרן האימפקט 2BCOMMUNITY שהשקיעה במיזם, ולשותפות ושותפים לדרך,שמזדהים עם המטרות ועם ערכי החברה וקנו “מניה” במיזם. בין השותפים ניתן למצוא מורות, רואת חשבון, סטייליסטית, חשבת בחברה ציבורית, עורכות דין, בעלת משרד פרסום, יועצות פיננסיות, פרופסוריות, אמהות, אבות, בעל מוסך, יבואן בדים, בעלת רשת אופנה מובילה, כותבות, צלמת, עובדי ציבור, פילנתרופית ועוד ועוד. כל אחת ואחד יכולים להיות שותפים במיזם.

איך הופכים לשותפה?

כל אחת יכולה להיות שותפה במותג ולהנות מרווחים בעתיד. למעשה השותפה רוכשת מוצרים מראש, ומקבלת את מלוא הסכום בחזרה במוצרים בנוסף להנחה משמעותית. ההנחה נשמרת לזכותה של השותפה גם לאחר שסיימה לקבל בחזרה את הסכום שהשקיעה. השקעת השותפות תורמת למיזם במימון הפעילות השוטפת.

מהי התרומה לקהילה?

המיזם שם דגש על הפחתת כמות העודפים שהם חלק מהתרבות המקובלת בענף. ברשתות הגדולות מקובל שרמת המלאי העודף עומד על כ 25%. ב CO.CO המלאי העודף עומד על כ 5%  מהייצור. הפריטים העודפים הללו נמכרים ותמורתם מיועדת כולה לתרומה. (לינק, ב 50 שח) השותפות בוחרות כל שנה את העמותה שהתרומה תסייע לה.

משלוחים והחזרות

משלוחים:
שליח עד הבית | עד 3 ימי עסקים – 19 ש”ח או חינם בקנייה מעל 300 ש”ח
איסוף עצמי | מהשואו רום בקהילת סלוניקי 7, ת”א

החזרות והחלפות:
דואר: ניתן להחליף/להחזיר פריט בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת החבילה באמצעות דואר רשום וללא עלות.
משלוח: ניתן להחזיר פריט תוך 48 שעות מקבלת המשלוח ולקבל עליו החזר כספי.
פריט שנרכש במחיר מלא ניתן להחזרה תוך 14 ימי עסקים ללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט
אחר או קבלת זיכוי לרכישה בחנות או באתר.
פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט
אחר או קבלת זיכוי לרכישה בחנות או באתר.
על החזרה של פריט שנרכש ב-PreOrder ניתן לקבל זיכויי לחנות ללא החזר כספי.
כל החזר כספי ינתן בניכוי דמי משלוח.

האם ניתן לבטל או להחזיר מוצר?

אנחנו מקפידים על איכות גבוהה ומקווים שאהבת את הפריטים שרכשת. ועדיין, אם את מתחרטת באפשרותך להחליף או להחזיר את הפריטים בקלות תוך 14 יום מרגע קבלתם. כל שעלייך לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך המייל- info@collectivecollection.com או בטלפון 077-2091277.
קנית פריט באחת החנויות ואת מעוניינת להחזיר או להחליף אותו? את יכולה לעשות זאת באחת החנויות שלנו או להזמין שירות שליחים תמורת 19 ש”ח.

פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר או קבלת זיכוי לרכישה בחנות או באתר.

איך מחזירים פריט פגום?

קיבלת בטעות פריט פגום? אנו מתנצלים ונעשה הכול בכדי להחליף אותו במהרה. הודיעי לנו תוך 48 שעות דרך המיילinfo@collectivecollection.com – או בטלפון 077-2091277 והשליח יגיע אלייך כדי לאסוף את הפריט ויחליף לך אותו במקום, ללא תשלום נוסף. אם לא תרצי להחליף אלא להחזיר את הפריט, תוכלי לקבל את מלוא הסכום בחזרה, ללא כל דמי ביטול.

איך מחזירים פריט שלא מצא חן בעיניי?

כל שעלייך לעשות הוא להודיע לנו על כך תוך 48 שעות ולדאוג שהפריט יגיע ללא נזק ופגם למתחם התצוגה שלנו. את יכולה להזמין שליח באמצעותנו בעלות של 19 ש”ח, או לשלוח אותו בדואר רשום ל-CO.CO Collective Collection רחוב קהילת סלוניקי 7 תל אביב, 6951307. כספך יוחזר בהתאם לתנאים הרשומים לעיל, תוך 48 שעות מיום קבלת הפריט.

פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר או קבלת זיכוי לרכישה בחנות או באתר.

החזרתי פריט, כיצד מזכים אותי?

במידה ואת זכאית להחזר כספי בהתאם לתנאים שצויינו לעיל, ההחזר יתבצע תוך 48 שעות מיום החזרת המוצר. במידה ואינך זכאית להחזר כספי אלא לזיכוי לחנות בלבד, הוא יבוצע תוך 48 שעות באותם תנאים בהם העסקה חויבה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים).

אינני רואה זיכוי להזמנה שביטלתי, מה עושים?

צרי איתנו קשר דרך המייל info@collectivecollection.com או בטלפון 077-2091277

איך ניתן להחליף מידה?

באפשרותך להחליף מידה בקלות. כל שעלייך לעשות הוא ליצור איתנו קשר תוך 48 שעות מיום קבלת המשלוח, דרך המייל- info@collectivecollection.com או בטלפון 077-2091277. תוך מספר ימים השליח שלנו יגיע אלייך עם הפריט במידה הרצויה.
אם הפריט חסר במלאי ניצור איתך קשר. החלפת מידה באמצעות שליח כרוכה בתשלום של 19 ש”ח.