צפרא פרלמוטר מזמינה אתכן לפנטז בצוותא ובפרהסיה ולהשפיע על קולקציית החורף החדשה של Co.Co

הסתיו עושה סימנים של רצינות ואנחנו כבר עמוק בייצור קולקצית החורף. עושות רשימות של מה צריך ומה חסר, מציינות את מה שביקשתן בחורף הקודם ולא הסתייע בידינו, כותבות במרץ את כל הרעיונות שאנחנו משתוקקות להוציא לפועל ונעצבות על אלו שלא נוכל להגשים בגלל מגבלות הייצור. בכל מקרה, לחלום בדד זה הרבה פחות מהנה מאשר לפנטז בצוותא.

לכן החלטנו לשתף אתכן בפרויקטים הנערמים על שולחננו, כדי לקבל מכן בקשות והצעות, להבין מה אתן חומדות או מה אתן צריכות.

כידוע רעיונות ובגדים אלה שני דברים שהעולם איננו חסר. גם אנחנו. רעיונות יש לנו למכביר, אלא שהתהליך המעניין יותר הוא דווקא הצימצום. הוויתור על רבים והסתפקות במעטים. הדרך הארוכה, שבסופה מזקקים קולקציה של פריטים מתפזורת עיצובים רחבה, היא מסע מאתגר שהופך מענג ככל שרבים המשתתפים ומצטבר הנסיון. התהליך שבו בוררים רעיונות לאוסף מלוכד הוא כמו חידה בלשית מתוחכמת. האם בסופו, כמו במחיאות כפיים אחרי קונצרט, יתכנסו לקצב אחיד וטעם משותף, או שריבוי הקולות ייצר קקפוניה פרועה?

בסופו של דבר הקולקציה של המותג היא סך הטעמים, האפשרויות, חומרי הגלם וכושר האילתור של הפועלים בו. אנחנו שמחות לשתף אתכן במשחק הדמוקרטי שמאפשרת הפלטפורמה האינטרנטית,  לאסוף טעמים ורעיונות שונים, להוסיף, לקצץ, לתבל ולרקוח מהם את התבשיל של כולנו, האוסף הבא של Co.Co.

 

רוצות לקחת חלק ולהשתתף באתגרי העיצוב שלנו?

אל דאגה, אין צורך להפוך מפסיכולוגית למעצבת, או מעורכת דין לציירת, ולא תעברו מבחן באיור לדגמים ששלחתן. שילחו לנו תמונה, לינק לפרט מעניין, תיאור מילולי ו…אם בא לכן לנסות לצייר – קדימה, בלי פחד. אנחנו נבדוק היתכנות, נאייר, נשפר, נחדד, נבחר חומרי גלם מתאימים, מקורות ייצור, ונעלה להצבעה באתר.

זוהי קריאה לכולכן להשתתף במעשה היצירה ולנצל את זכותכן להשפיע על מראה הקולקציה. ותזכרו שבסוף אתן עוד עשויות לזכות בדגם שהצעתן במתנה, ולקבל 10% מהמכירות שלו.

הנה כמה הצעות שקיבלנו השבוע, מוזמנות להצביע:

מאיה הרמן – שניאור

מאיה הרמן-שניאור, בת 29, גרה בגבעתיים. מוסיקאית, משוררת, סטודנטית לעיצוב פנים וחובבת אופנה מושבעת שהחליטה לקחת את התשוקה שבה צעד אחד קדימה. את אהבתה לבדים נעימים, גזרות נוחות ומחמיאות ודיטיילס קטנים שעושים הבדל גדול – תוכלו לראות אצלנו באתר. 

שני הררי

שני הררי בת 40. בן זוג פלוס שניים. עיתונאית אופנה, עיצוב וטיפוח במגזין טיים אאוט, בעלת הבלוג bananamamma – לייף סטייל לילדים ואמהות, ויועצת סטיילינג, קריאייטיב ופיתוח מותגים.

הגר טהר לב

הגר טהר-לב טייב (39), התחילה את דרכה בעולם הקמעונאות בגיל 22 כמנהלת פרסום ושיווק ברשתות האופנה. עם הרחבת התא המשפחתי פנתה לעולם התוכן ועסקה בכתיבת בלוג אופנה אישי, ככתבת אופנה במגזין GoStyle, ובמקומונים. ככל שלמדה את רזי הדיגיטל והאונליין, החליטה לשים בהם את יהבה וכך יזמה והקימה את מגזין האונליין המוביל בישראל העוסק בלייפסטייל ואופנה ,itmag.co.il בו היא משמשת כעורכת ראשית. הדרך משם לייעוץ לחברות ועסקים מתחום הלייפסטייל בנושא תוכן דיגיטלי וכתיבה היתה קצרה, וכיום היא מציעה שירותי ניהול תוכן לעסקים בתחום. המוטו המלווה אותה בחיים הוא Make it Simple but Significant מאמינה ביצירה פשוטה ומשמעותית, מקצועית, מדויקת, רלוונטית, ולא פחות חשוב, יצירה בעלת שיק וסטייל.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן