איה בוזגלו, צלמת אופנה מוערכת, נוהגת לפקוד את תצוגות האופנה במילאנו ופאריז. מה זימנו לה הרחובות השוקקים בבירות הסטייל?

איה בוזגלו, צלמת אופנה מוערכת, נוהגת לפקוד את תצוגות האופנה במילאנו ופאריז שמתקיימות אחת לעונה. עם כל ההערכה לנעשה באוהלי התצוגות פנימה, המצלמה מחבבת דווקא מראות מרתקים לא פחות המזדמנים לה מבחוץ. בשבוע עמוס אירועים ובאווירת ההתחדשות, מפגינים המעצבים של מותגי העל כשרון מתפרץ לצד רעיונות הזויים, בעוד הקהל הצובא על פתחי האוהלים בציפיה להכנס אל היכלי האופנה, ולצפות בתצוגות, מגיע מוכן ולבוש במיטב הטרנדים החמים לחורף הקרוב.

המסלולים בישרו על מספר מגמות בולטות באופנת חורף ,2017-2018 ואלו הדהדו ברחובות הסמוכים. הנה שלושה טרנדים שווים במיוחד כפי שהשתקפו באופנת הרחוב,  בפאריז ומילאנו.

צבעים חמים

צבעים חמים כמו חרדל טופטפו לחנויות כבר בעונת החורף האחרונה אבל העונה נוספו גם גווני חום, חמרה ואוף וייט שחיממו לוקים חורפיים על בסיס כהה ברובו והרגישו קצת כמו שלכת.

אדום

הצבע האדום קיבל קיק רציני ממס בתי אופנה כמו פנדי, בלנסיאגה וולנטינו בתצוגות חורף 2018 -2017 וגלש במהרה לארון של הפשניסטות. ברחובות הוא היה דומיננטי בעיקר בגזרת המגפיים או כטוטאל לוק אדום מלא.

משבצות

משבצות בכל סגנון אפשרי שלטו בגזרת המעילים והג׳קטים או גם כטוטאל לוק מלא. ההדפס הבולט ביותר היה המשבצות הארוגות על רקע גוונים של חום שנתנו וייב וינטג׳י לכל הלוק הכללי.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן