שותפות ולקוחות יקרות,

כמעט חמש שנים חלפו מאז חלמנו והקמנו את המיזם השיתופי שלנו שמציע חוויית קניה חדשה, בה כל אחת מכן יכולה לקחת חלק כלקוחה, מעצבת או שותפה. על המסע המרתק על התקוות, החלומות, האכזבות והאתגרים, תוכלו לשמוע בפודקאסט הבא. במהלך השנים צמחנו בעשרות אחוזים משנה לשנה, שמרנו על רמות מלאי נמוכות באופן קיצוני, על מנת להימנע מייצור מיותר וזיהום סביבה.

לכבוד החגים, החלטנו להגדיל את ההנחה על הקולקציה החדשה לשותפות גולד ל 15%! אנחנו מקווים שזה יהווה תמריץ נוסף לשותפות סילבר להגדיל את ההשקעה שלהן במיזם, וללקוחות ביניכן שעדיין לא עשו את הצעד, להצטרף ל 826 השותפות בקהילה.

עולם הצרכנות כפי שאנו מכירים אותו מבוסס על טקטיקה לפיה הלקוח התרגל לחפש את המחיר הזול ביותר או את ההנחה הגדולה ביותר, ואילו המותגים, שמנסים לשרוד, מבקשים להפחית את חוסר הוודאות שנובעת מסחרחרת ההנחות ולמקסם את הרווחים. Co.Co מבקשת לשרטט מחדש את היחסים בין המותג ולקוחותיו כך שיהיו מושתתים על ערכים ואינטרסים משותפים ושקופים.

שני אתגרים מרכזיים עומדים בפנינו: הגדלת החשיפה וההכרות של הקהל עם Co.Co ומימון הפעילות שתאפשר לנו להשיג את זה, לייצר קולקציות, ולתת שירות נעים ככל האפשר.
זהו המקום בו השותפות עוזרות לנו מאוד! ההשקעה שלהן מאפשרת לנו לממן את הפעילות מחד, ומייצרת מכירות מאידך, כיוון שכל ההשקעה חוזרת לשותפות בקניות שלהן.

אם אתן אוהבות את הקולקציה, הרעיון, הערכים שעומדים מאחוריו – זוהי הזדמנות להפוך הוצאה להשקעה, להצטרף כשותפה וליהנות מהנחה מיוחדת לחגים של 15% על הקולקציה החדשה.

שנה טובה
צפרא פרלמוטר
Co-Founder & CEO

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן