לאחר מספר שבועות/חודשים של פגישות עם עמותות ומיזמים חברתיים בתחומים שונים, כאלו שריגשו יותר, וכאלה שהרגשנו שאולי זה עוד לא זה, חשבנו, הפכנו ולבסוף אנחנו נרגשות להציג את שלושת הפרויקטים המועמדים לפרס התרומה לקהילה. השנה אנו מתמקדות בתחום החינוך, כי בסופו של דבר גם ערכים, תעוזה וצרכנות קשובה הם ענין של חינוךעזרי לשותפות שלנו לבחור! הצביעי ונראה איך כסף קטן יכול לייצר אימפקט גדול!

בואי להצביע למי נתרום! שותפה? הקול שלך שווה יותר!

אחת הסיבות הטובות להצטרף לקהילה של CO.CO היא הרגע הזה, בו כולן נקראות לבחור למי נתרום את הכסף שנצבר ממכירת פריטים אחרונים במסגרתהזדמנות אחרונה לתת“. קטגוריה זו, שקיימת באתר בלבד, ובה ניתן לרכוש את הפריטים אונליין במחיר סמלי של 50 שח בלבד, היא המקור למימון התרומה. בבסיס החזון של CO.CO עומדת התחייבות לתרום 10% מהרווחים המחולקים לקהילה. אבל כחברה קטנטנה הנמצאת בצמיחה מתמדת, הרווחים משמשים  למימון הפיתוח והצמיחה, לכן פיתחנו מנגנון חלופי, שמאפשר לקיים את ההבטחה.

פרס התרומה לקהילה ש CO.CO נותנת מדי שנה, הוא הזדמנות של השותפות לתמוך במטרה חברתית משמעותית, שיכולה לייצר שינוי, וזו דרכה של הקהילה להדגים נתינה בשיתוף. הסכום עומד השנה על 15,000 שח. אולי לא הרבה בהשוואה לתרומות התאגידים שחפצים למרק את מצפונם, אבל הרבה מאוד ביחס לגודל החברה.

הקמת עסק חברתי היא ענין שאפתני ומורכב, ובדרך כלל מוקם  כארגון קטן, צר במשאבים, ולכן אחת השאלות המרכזיות היא איך זה הקטן ייצר אימפקט חברתי גדול?

מאחר ומטרות ראויות יש רבות, חשוב לבחור את זו שתייצר סינרגיה מירבית. כזו שתיגע בכמה שיותר לבבות רלוונטיים, כזו שהנשים הפועלות למענה ואלו שנהנות ממנה, יקבלו את הפרס בברכה וישמחו לשמוע על הקהילה המיוחדת הזו, שמציעה מודל כלכלי אלטרנטיבי שמעביר את הכח לצרכנים לא רק לצורך הוזלת מחירים מתמדת, אלא בעיקר כדי לקבוע איזה שימוש יעשה בכסף שהחברה מרוויחה בעקבות פעילות הצרכנים שלה.

בעולם שבו לרוב הציבור יש יותר הוצאות  מהכנסות, הדרך להפוך את זה ליתרון ולהשפיע, היא להפוך הוצאה להשקעה.
עדיין לא שותפה? זה הזמן להצטרף!

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן