בתום החורף שעל אף שהיה חמים ויבש במיוחד ושכתמיד נערכנו לכבודו בפלטת צבעים כהה מעוטרת בירוק ובבורדו, נולד בנו חשק עז לתכלת של שמים ולצהוב של אבקת פרחים

בתום החורף שעל אף שהיה חמים ויבש במיוחד ושכתמיד נערכנו לכבודו בפלטת צבעים כהה מעוטרת בירוק ובבורדו, נולד בנו חשק עז לתכלת של שמים ולצהוב של אבקת פרחים. מין צהוב חרדלי מעט ספייסי, מעלה באף ריחות של שוק תבלינים ומגע של חלמוני ביצים טרום הפיכתם לעוגה בניחוח הדרים.

בגלל שהתרגלנו לרפד עצמנו בסביבה של גוונים טבעיים, שחור ואפור על גווניו גם במלתחה היומית וגם בסביבת המחיה, אפשר להפריח את השממה בקלות בנקודות של צהוב ולהכניס את השמש פנימה.  זר של חרציות צהובות או ענף מנוקד בפריחה של שיטה צהובה בצנצנת שקופה יעשו את השבת. ספל קרמיקה צהוב אחד בעבודה עצמית בין ים של ספלים לבנים.

כרית נוי צהובה תשתדך לסקלת צבעים של שחור, גווני אפור וטבעיים. כסא פלסטיק צהוב במעגל של כסאות לבנים.  לנועזים, כורסה בקווים של אמצע המאה הקודמת בקנבס או קטיפה בצהוב חרדלי.

בבית האופנה האמריקאי TIBI בחרו לקיץ 18 להציג מראה שלם בצהוב ולאבזר חליפות אפורות בחגורות בצהוב שקוף.

ב Co.Co ניקדנו את האוסף במספר פריטי קיץ כמו חולצה ללא שרוולים עם צוארון גבוה עשויה כותנה דקה נעימה למגע. מכנסיים בהשראת מכנסי דייגים  בצהוב חרדל עם חגורת קשירה עשויים אריג טנסל רך.

הצהוב של היום הציף אצלנו זכרון מביקור במטבחו של קלוד מונה בז’יוורני נועז, נוכחותי, מחבק. הלבן והתכלת מלווים כקישוטי רקע. הבנו, כך מרגיש לאכול בתוך ציור.

קרדיט לצילומים:
vogue.com | unsplash.com | pinterest.com | Aya Buzaglo for Co.Co

 

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן