את שנת יומולדת 5 ל CO.CO  החלטנו לחגוג לאורך כל השנה. בתחילת השנה הכרזנו על 5% הנחה נוספת לשותפות, כך ששותפות גולד מקבלות 15% הנחה ועוד 10% על מחירי הסייל, ושותפות פלטינום מקבלות 25% ועוד 10% על מחירי הסייל. המתנה הזו התקבלה אצל 932 השותפות שלנו בשמחה רבה. הן ניצלו אותה, הרחיבו את ההשקעה שלהן והביאו חברות.

התוצאה היא רבעון ראשון מצוין, עם שיפור בכל הפרמטרים, כפי שנכתב בעדכון האחרון שנשלח לשותפות. התגובות שקיבלנו על הדיווח היו מחממות לב, או כמו שהגדירה זאת אחת מהן “מסז’ נעים לאגו”

החגיגה הבאה כבר היתה מורכבת יותר. החלטנו לצד עבודות התחזוקה השוטפות של האתר, גם לרענן ולחדש את דף השותפות. המשימה היתה לקבץ מספר שותפות לתמונה קבוצתית, כך שיראה העולם שהשותפות שלנו הן נשים מן הישוב, הכי שוות שיש, שפשוט מאמינות במותג הקהילתי ובערכים לאורם הוא פועל.

מימין למעלה: יעל בוכסויילר, נילי שרון, דליה קפוזה, מיכל לוי, אורנה גטניו, בלה יעקבי, רעות שכטר מימין למטה: יהודית טיטלמן, סיגל בלוך, נורית אניב בר, צפרא פרלמוטר, שרי סימן טוב

המשימה הזו התבררה כמבצע לוגיסטי מסובך, אך יותר מזה – הוא הוציא מדליה וממני את מיטב הקלישאות של שיטת החינוך בקיבוץ וברמלה ונקראת “לא נעים”.
אז היה לנו לא נעים לבקש מהשותפות להתפנות לחצי יום, והיה לא נעים להפריע להן בעבודה, והיה לא נעים שהן יחכו בתור לספר ומאפרת, ולא נעים לבקש מהן שיבואו עם נעליים או סנדלים כאלו ולא אחרים, והכי לא נעים – לבקש שיסכימו להצטלם ושנפרסם את התמונות באתר.

מאז כנס היסוד לפני חמש שנים, לקראתו התיישבנו דליה ואני לצלצל לעשרות הנשים שהביעו ענין במיזם לכשזה יקום, ולשאול בדחילו ורחימו אם הן מביאות צ’ק, כדי לוודא שנגייס את הסכום הנדרש לצאת לדרך, מאז אותו יום לא התגברנו על הטראומה. זה – היה באמת לא נעים.

נילי שרון, אורלי זולברג

רעות שכטר, יעל בוכסויילר

להפוך את ההוצאה להשקעה

אז איך בכל זאת התקמבן הצילום הקבוצתי? פנינו למי שקרובה פיזית, למי שאנחנו מכירות מספיק טוב כדי שאם חלילה יהיו תקלות, נרגיש פחות אשמות, למי שמתנדבת אצלנו, או עובדת, או תומכת בקול גדול, בקיצור – חשבנו שמדובר במעמסה גדולה עבור המצטלמות, במאמץ לא רגיל, שבשיאו הבטחתי לדליה שבעתיד נמגר רעיונות כאלו עוד לפני שיעזבו את דל שפתינו.

מה שקרה ביום הצילום עצמו, הבהיר שטעינו בגדול. השותפות הגיעו במצב רוח מרומם, התמסרו בנדיבות, שמחו לפגוש, להכיר, להתאפר, להתלבש והחליפו מתכונים לניהול כח אדם וכסף, טיפוח, בישול, סטיילינג וגידול ילדים. כל מה שנשים רציניות מדברות עליו. הבונדינג מחמם הלב, הצחוקים, ההתלהבות מהבגדים ואחת מהשניה, הפטפטת העולצת, וכמובן התוצאה, הובילו למפגש פסגה מרתק, שנתמך ביתר שאת בתשובות שכתבו לנו על השאלון ששלחנו. גאות להציג לכן את נציגות הקהילה ומה הן אומרות עלינו.

מימין: נורית אניב בר, אפרת דובדבני, סיגל בלוך, אורנה גטניו, תמי אלישיב

לאור ההצלחה החלטנו לקיים יום צילום נוסף. כל השותפות שרוצות להשתתף מוזמנות לשלוח לנו מייל. מובטח לכן יום כייף עם סטיילינג משובח, איפור מקצועי ופריזורה בקטנה. והכי חשוב, תכירו את השותפות השוות שלכן!

אז תודה לכן על התמיכה, ההתגייסות, הנדיבות והשותפות לדרך. CO.CO שואפת להיות חברה בבעלות לקוחותיה וכל שותפה מקרבת אותנו למטרה. בלעדיכן כל זה לא היה קורה!

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “חג שבועות ושותפות שמח

  1. חגית אומר:

    ראשית מחמאות על הרעיון והתמונות המקסימות. ושנית – גם אני אשמח

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן