לפני החג, כשכולנו חושבים על מתנות נדיבות ומתכוננים לחופשות מענגות, הנה הצעה למתנה קטנה גדולה, זמינה לכל אחד ומספקת עד מאוד.

כולנו אוהבות לעשות שופינג; אין לתאר את התחושה שמגיעה אחרי הלחיצה על כפתור הרכישה. היי טוטלי, כיף לא נורמלי. אז מה יכול להיות יותר כיף מזה? לדעת שהקנייה המוצלחת הזו תעשה טוב גם לאחרים ואפילו תשנה להם את החיים.

כשאת מצטרפת למיזם החברתי ‘עיגול לטובה’ את עושה משהו טוב עם האגורות שמצטברות לך במשך כל החודש מהרכישות הלא-עגולות בכרטיס האשראי, ותורמת אותן לטובת מי שאת בוחרת – ילדים, נשים, קשישים, אנשים עם מוגבלויות ואפילו בעלי חיים. שקלים בודדים שמצטרפים לאלו של למעלה מרבע מיליון ישראלים שמעגלים לטובה, ומהווים את מעגל ההשפעה החברתי הגדול בישראל.

מה זה אומר?

נניח שהתפנקת בקפה ובמאפה ושילמת 14.90 ₪. מה קורה עם עשר האגורות שנשארו? כשאת מעגלת לטובה כל האגורות מכל הרכישות האלה מעוגלות בסוף החודש, ונתרמות לעמותות האפקטיביות בישראל לפי בחירתך. את לא באמת מרגישה את זה בכיס, אבל הכסף הזה משפיע על חיים שלמים.

למשל, בזכות האגורות שעוגלו בשנת 2018 – 1.8 מיליון ₪ נתרמו לעמותות המטפלות בתינוקות נטושים ובילדים ונוער בסיכון, אשר קיבלו בית חם, תמיכה נפשית, כלים, ידע וחינוך לעתיד טוב יותר.  קרוב ל-100 אלף ארוחות חמות הועברו לנזקקים ברחבי הארץ. 42 חיילים בודדים אומצו על ידי “אח גדול” מלווה ותומך, 980 ילדים עם מוגבלות נהנו מליווי אישי, טיפולים, קייטנות ושלל פעילויות מעצימות וכיפיות,804 כלבים וחתולים חסרי בית זכו לטיפולים מצילי חיים, למזון, לעיקורים ולסירוסים והרשימה עוד ארוכה.

איך זה עובד?

בהצטרפות קלילה וחד פעמית שלוקחת שתי דקות מקסימום את מחליטה עם איזה כרטיס אשראי את רוצה לעגל (אפשר וכדאי עם כולם), בוחרת עד שלושה יעדים שקרובים ללבך מרשימת העמותות ברשימה, ומתחילה לעשות טוב. מדי חודש, בפירוט האשראי שלך יופיעו יעדי התרומה שלך והסכום שנתרם. ממוצע התרומה החודשי עומד על כ 4 ₪ בלבד.

כל העמותות שמשתייכות למיזם הייחודי הזה, שפועל אך ורק בישראל, הן בעלות אישור ניהול תקין, פועלות בשקיפות מלאה, עוברות מדי שנה מבחנים קפדניים והן בעלות תו מידות לאפקטיביות.

אז עכשיו כל מה שנותר לך לעשות בזמן שאת ממתינה למשלוח של CO.CO זה לגלוש לאתר של עיגול לטובה, למצוא את העמותות שבלב את בעצם כבר יודעת מיהן, ולהצטרף ל-277,529 המעגלות והמעגלים שעושים דברים גדולים עם הכסף הקטן שלהם. תתחדשי ☺

מוזמנות לבקר באתר העמותה www.round-up.org.il

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן