לפני שבוע נפתח שואו רום ביתי נוסף של Co.Co   
מה זה? למה זו הזדמנות חד פעמית עבורך? ואיך זה קשור לצרכנות קשובה?

סקר שערכנו בקרב הציבור, שמטרתו לברר מה מכל הערכים המוספים שמיזם האופנה החברתי חקק על דגלו, גורם למישהי להפוך ללקוחה, הראה שעבור הרוב המוחלט של הנשאלות, קיומה של חנות בקרבת מקום היא שתכריע את הכף.
קראנו, הפנמנו, ותהינו איך פותרים את הדילמה הזו? איך מחברים את רצון הלקוחות עם מציאות הקניונים שקוברים תחתיהם מותג אחר מותג בגלל תנאי שכירות בלתי אפשריים? איך מנגישים מותג אופנה צעיר ללקוחותיו ברחבי הארץ? איך משתפים את הקונות בערכים ובחזון?

 הנשאלות אמרו את האמת שלהן חד וחלק – הן רוצות חנות בקרבת מקום, והן רוצות מוצרים איכותיים, מחירים טובים וחיבור למותג.

אז איך עושים את זה? ולמה זו הזדמנות עבורך?

כדי לבנות מותג וחברה צודקת, שתשפיע על התפיסות הכלכליות ותגרום לציבור הצרכניות להאמין בכח שלהן לפעול במשותף לשינוי, לא מספיק לדבר נכון, ולא די בזה שקרן השקעות אימפקט השקיעה בנו. צריך מוצר מצוין שמישהו מאוד ירצה לרכוש, וצריך להנגיש אותו באופן אפקטיבי לציבור.

מאחר וCo.Co היא מיזם היברידי שמוכר דרך אתר האינטרנט ובחנויות הרשת, תפרנו את מודל הקמעונאות החדשני שישיג את שתי המטרות:

גם יאפשר ללקוחות מגע קרוב עם המותג והמוצרים, וגם יפעל למען קרוב לבבות בין הלקוחות שלנו לקניות אונליין.

 Co.Co אצלך בבית – הפלטפורמה שמאפשרת ל Co.Co להגיע גם לפריפריה

מה זה אומר? שאם יש לך סטייל, וחוג חברתי רחב, ותשוקה למכירות ואופנה, ואת רוצה לצאת לדרך עצמאית, תוכלי לעשות זאת איתנו ללא סיכון! Co.Co מספקת לך את הציוד, המוצרים, מערכת מחשב תומכת, וצוות נעים ומוכשר שמלווה אותך בכל צעד. ואת? השגרירה, המארחת, בעלת הבית שצריכה להביא  לשולחן את החברות, הכשרון ופינה חמה בבית המעוצב שלך.

בשואו רום הביתי שלך תחזיקי קולקציה של co.co על שלל הפריטים והדגמים, תאפשרי ללקוחות שלך לגעת, למדוד, להתוודע לחזון של המיזם השיתופי, ולעכל באופן ידידותי את שלל הערכים המוספים והאג’נדה החברתית הלוהטת, שלעיתים שמלה אחת צרה מלהכיל.

תמורת פועלך תקבלי אחוזים נאים מהמכירות, ואם לקוחותייך יעדיפו לרכוש דרך האתר, תקבלי אחוז מסוים גם מהמכירות האלו.

שואו רום ביתי – הזדמנות להדגים דמוקרטיה במיטבה

השואו רום הביתי הוא הזדמנות חדשנית מבחינות רבות:
הוא מאפשר להנגיש את המיזם במרחבים גאוגרפיים שונים, בעיקר בפריפריה, שבהם שיקולים עסקיים קרים לא מאפשרים קיום חנות פיזית באופן כלכלי. 
הוא מהווה הזדמנות לנשים שאוהבות לעבוד ולהתלבש לייצר לעצמן פרנסה באופן גמיש, רב ענין ולהפוך לחלק מקהילה רחבה גם כשהן עובדות מהבית.
זו הזדמנות ללקוחות בעלות טעם ודעה להשפיע על המוצרים שייוצרו, להעשיר את סל המוצרים ברעיונות ותובנות ולסייע לנו לייצר אותם באופן מדוייק יותר כך שלא יווצרו עודפים מיותרים.
וזו הזדמנות לקחת חלק בשינוי חברתי צרכני ולהיות מעורבות במותג אופנה שמציע חלופה כלכלית לאהבת האופנה, המבוססת על צרכנות קשובה, והתייחסות לסביבה.
ובעיקר, זה המותג היחיד שמאפשר לך להפוך הוצאה להשקעה ולהיות שותפה אמיתית לרווחים ולערכים.

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “Co.Co אצלך בבית!

  1. לילך הירש אומר:

    הי,
    אני מתגוררת בשוהם בבית פרטי ויש לי חלל מתאים . אשמח אם תצאו עמי קשר

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן