שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

facebook-shopping1-e1354118588691

פייסבוק
בניסיון נוסף להשתלט על חיינו, פייסבוק תנסה בקרוב להטמיע קטלוג לרכישת מוצרים בניוז פיד של האפליקציה שלה. הרשת החברתית הודיעה כי בשבועות הקרובים היא תבחן מדור קניות שיהיה מקום יחיד בו אנשים יוכלו בקלות לגלות, לשתף ולרכוש מוצרים. בפועל,כנראה, הדבר יתבטא במודעות פרסומת שיאפשרו לדפדף בקלות בין מוצרים שונים לרכישה בתוך פייסבוק לפני שתעברו לאתר של החנות עצמה.

4015441435

שבוע האופנה 2015
שבוע האופנה “Gindi TLV Fashion Week 2015”, יפתח ביום ראשון בפעם השלישית .האירוע נותן במה לתעשיית האופנה הישראלית להציג את עמלה. ארבעה ימים של פשן, גלאם והרבה זרקורים בתקווה שגם יביאו למכירות טובות ולפריחה מחודשת של התעשייה שלנו. אנחנו נופיע שם בקטנה באירוע הפתיחה שיציג שמלות של מעצבים בוגרי שנקר (כאלה אנחנו). בואו לבקר ויותר חשוב-אם יש באפשרותכם, קנו אופנה ישראלית! (כן זה יקר יותר מהסינים, אבל זה חשוב לעתיד של כולנו)

17-jennifer-lawrence-1.w750.h560.2x

ג’ניפר לורנס
השחקנית ג’ניפר לורנס יוצאת במתקפה חריפה נגד פערי השכר בין נשים לגברים בתעשיית הסרטים ההוליוודית. בפוסט אורח שכתבה לניוזלטר הפמיניסטי-“לני” מספרת לורנס שקיבלה שכר נמוך באופן משמעותי מגברים ששיחקו לצדה. לורנס מודה שהחלטתה לוותר בשלב מוקדם של המשא ומתן בנושא ולא להיאבק על זכויותיה עד הסוף, הושפעה מהרצון שלה לרצות את הצד שני ולהתחבב עליו ולא לצאת ‘קשה’ או ‘מפונקת’. לורנס, כנראה לא האשה היחידה שנאבקת עם עצמה בעניין הזה ותוהה האם אנחנו מתוכנתות חברתית להתנהג כך?

gallery-1444768414-hbz-lena-dunham-november-2015-embed-4

לנה דנהאם
יוצרת וכוכבת “בנות”, לינה דנהאם, מככבת החודש על השער של המגזין ‘הארפרס באזר’. בהפקת אופנה המושפעת מסגנון ה’מוד’ של שנות השישים מספרת דנהאם שהיא כבר מתכוננת לימים שאחרי הסדרה המצליחה בתום העונה האחרונה שתעלה ב-2016. השבוע גם פורסם כי היא עובדת על  קומדיה פמיניסטית בשם “מקס” שתעלה ברשת HBO, תתרחש בשנות ה-60 ותתמקד בכתבת צעירה במגזין שנשלט על ידי גברים.

להציל את מארק וואטני
שמישהו יקח כבר למאט דיימון את הדרכון וישים סוף למשלחות החיפוש בעקבותיו.

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “5 דברים

  1. אורלי אלון אומר:

    במקום עוד סרט על החלל לכו לראות את הסרט ילדות פרא.בימוי מופתי של במאית צעירה העוסק בחיי 5 בנות הנלחמות בדיעות קדומות,שלטון גברי ורצונן להשתחרר מכל זה ולתת ביטוי לעצמאותן ולאישיותן הנון קונפורמיסטית.אל תלכו-רוצו

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן