חדש בחנותלחנות

4 תגובות על “לתת, את הנשמה ואת הלב

 1. אורלי אלון אומר:

  יופי של מאמר.אני עצמי תרמתי בגדים חדשים שבגלל השמנה עקב מחלה קשה שבה אני מקבלת תרופה איומה בשם פרדניזון שמוחקת לי את העצמות ומשאירה אותי רעבה גם ב-1 בלילה העליתי 40 קילו.ניסיתי להוריד בכל דרך אבל ברגע שהשתילו לי חלק מהלסת שהתפוררה.לכן תרמתי ונהניתי מהמחשבה שמישהי גם תחסוך הרבה כסף וגם הארגון של נפגעות תקיפה מינית מרוויחים מזה

 2. אילה מרומי קינן אומר:

  כל כך נכון. אני עצמי תרמתי מבגדי המותג שלי פעמים מספר. בשנים האחרונות אני מוצאת דרך יותר נאותה “להפטר” ממלאי ובעיקר עושה בגדים שיהיו רלוונטיים גם בעונה הבאה ולכן אין סיבה להעלים אותם מהמדפים.היתה לי שיחה עם מנהלת הארגון של נפגעות תקיפה מינית , הסברתי לה שבמצב שהמעצבים נמצאים היום זה לא ממש הגיוני לבקש מהם תרומות ואם היא רוצה לעשות פעילות משותפת צריך לחשוב על משהו יותר יצירתי שיחזק גם את המעצבים.אני מאד מעריכה את העשיה של המתנדבות במרכז לתקיפה מינית ובעמותות אחרות ולכן גם משתדלת להתנדב אבל תרומה על בסיס קבוע של בגדי מותג כל שהוא תביא לזילותו ולפגיעה בערכו.
  http://www.gusta.co.il

 3. יצחק שכטר האגודה הישראלית לטקסטיל ולאופנה אומר:

  כל מה שכתוב במאמר נכון והבעיות שהועלו אכן קימות
  בשטח. כל עמותה רוצה בטובת הרעיון שלשם כך הוקמה כמו כן כל מעצב/ת/ים או רשת אופנה מבלי לנקוב בשמות רוצות לשטרג את עצמן שאכן הם פועלים בתחופ העזרה לקהילה(דבר שניהיה מאד נפוץ בימים אלה (כמקדם מכירות) לדעתי אם לא יוסדר סדר בעניניים אלה אכן נגיע למצב של :להתםרנס בקושי או לחדול” מצד המעצב/ים ורשתות וגם מצד העמותות .
  אני מציע שהאגודה תקח על עצמה את הנושא וכעמותה ללא מטרות רווח תוכל להיות הצינור המקשר לרווחת המעצבים ולרווחת העמותות המטפלות בקהילות השונות ולא יהיה זילזול בערך היקר שלנו

 4. צפרא אומר:

  אילה, תודה על התגובה, אכן יצירתיות בכל תחום היא החלק הקשה ביותר (וגם המהנה). נשמח לארח ב קו.קו. מפגש מעצבים ועמותות לדון בנושא. רוצה שנחשוב יחד?

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן