לא כל גבר יכול לקנות שמלה לאהובתו. דרוש שילוב של רכות וביטחון עצמי במינון מדוייק. מי נענה לאתגר?

שני דברים צריכים להתקיים בגבר שקונה שמלה לאהובתו:

1. הוא צריך להיות בקשר עם החלקים הרכים באישיותו. בהנחה שהיא מורכבת, (האישיות) ובהנחה שהוא היה פעם ילד מתוק עם לב פתוח, סביר להניח שנותרו בו חלקים רכים. השאלה היא האם הוא נמצא במגע איתם, לפעמים. גבר שחושב על אהובתו ועושה (בעצמו) את החיבור בינה לבין מתנה ושמלה, כנראה מסוגל לחוש את הרוך שמחשבה כזאת מעוררת: היא ממש תשמח לקבל שמלה כזאת; או, צבע השמלה יהלום מאד את עיניה.

2. הוא אמיץ דיו להסתכן בדחייה. בטוח בעצמו מספיק כדי להתמודד עם האפשרות שהשמלה לא תתקבל ברצון; תסגיר את טעמו הנוראי בשמלות; או תתגלה קטנה במידה ותעיד על חוסר התמצאותו במידותיה של אהובתו.

בכל מקרה זהו עניין מעורר השראה. עובדה שאני מקדישה לו את הטור השבועי במגזין.

וכך היה:
השבוע, בשעת צהריים מוקדמת הגיע לחנות שלנו גבר נאה ולבוש בטעם. גברי בהחלט, נראה בסוף שנות ה-30 תחילת שנות ה-40. “מה זה פה?”, שאל כשנכנס. הוא בדיוק יצא ממשרד רואה החשבון הסמוך והופתע לגלות חלל מרווח עם בגדים תלויים על סטנדים ומוסיקת רקע מתנגנת. אתה בחנות של קוקו קולקטיב קולקשן, אמרתי לו והפנתי אותו לסטנד בגדי הגברים של סקץ׳, המותג המשובח של יוסי קצב שנמכר בחנות ובאתר. הוא בחן את בגדי הגברים, אך נמשך כבמטה קסם לעבר קולבי הבגדים לנשים. “הממ… אולי אמצא כאן משהו לאשתי,” הרהר בקול. שמחתי לבוא לעזרתו והתחלתי לשאול אותו מספר שאלות מפתח, להבנת האשה לה מיועד הבגד.
מה גובהה? מבנה גופה? גילה? במה היא עוסקת? האם היא מתלבשת בסגנון מסוים, מובהק? האם היא נשית בטעמה, או יותר בכיוון של טום בוי ? אם היא חובבת טרנדים? או קלאסית?

בלי להתבלבל, ניסה הגבר שמולי לענות בפשטות. כן, היא גבוהה, רזה, חתיכה ממש. אמא לשלושה, טרנדית אבל עם טאץ׳ קלאסי. נשית, ברור, אבל גם מאד ספורטיבית, בקיצור היא מדהימה. לאחר שפסלתי אפשרות להתאים לה מכנסיים או טי שירט (שפחות מתאימים כמתנה רומנטית) שמלות בגזרת טי אופנתיות, סריגים או ז׳קטים – הצעתי לו את שמלת המעטפת שלנו. גירסה עכשווית לשמלת המעטפת האיקונית של דיאן פון פירסטנברג. ״היא קלה ללבישה וקלה להסרה, ציטטתי את פירסטנברג שעשתה מיליונים בשנות ה70 מהמעטפת הלוהטת אשר היטיבה לשקף את תקופתה. נראה לי שהאשה שלך תדע להעריך אותה. היא קלאסית וסקסית בעת ובעונה אחת״. הלקוח נראה מרוצה.

“זה מחמם את הלב לראות גבר קונה שמלה לאהובתו. נראה שאתה יודע לאהוב אותה ומעריך אותה. אני מקווה שהיא נהנית מכך, זה לא ברור מאליו,” אמרתי לו ליד הקופה בהושיטי את השקית עם השמלה הארוזה. “כן,” הנהן בחיוך, “אבל האם את מוכנה לעשות לי טובה ולכתוב לי את זה על פתק כדי שאוכל להראות לה?”


עוטפת באהבה, 360 מעלות. שמלת מעטפת נוליטה. צילום: לירון ויסמן.

חדש בחנותלחנות

8 תגובות על “כשגבר אוהב אישה

  1. בני אומר:

    היי,אנ שמח לשמוע שיש עוד גברים מהסגנון שלי…יצאתי פעם עם מישהי מקרואטיה והייתי קונה לה בגדים אפילו הלבשה תחתונה ותמיד זה היה במידה ובטעם שלה….זו הרגשה עילאית לרגש ולתת.

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן