צרי קשר

לא מצאת מענה לשאלתך בשאלות הנפוצות? באפשרותך ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס בעמוד זה.

Co.Co היא מיזם אופנה שיתופי הדוגל בסט ערכים חברתי, מבוסס קהילה. החברה מאפשרת ללקוחותיה להצטרף כשותפות, ולהשתתף בעשייה. החברה פועלת במודל עסקי של כלכלה מעגלית ומציעה פתרונות חדשניים לאורך שרשרת האספקה.

שאלות נפוצות

שליח עד הבית
עד 5 ימי עסקים – 25 ש”ח או חינם בקנייה מעל 300 ש”ח.
איסוף עצמי
מהשואו רום בקהילת סלוניקי 7, ת”א או משאר הסניפים.

משלוחים והחזרות

הקולקציה מוצעת למכירה באתר או בחנויות הביתיות שפועלות מבתי שותפות כשואורום קהילתי. ניתן למצוא בהן את מירב הקולקציה העדכנית ולהזמין פריטים אחרים דרך האתר. השוארום מהווה גשר ביתי ונעים בין האונליין לאופליין ומעניק ללקוחות ייעוץ סטיילינג אישי. המשרדים וחנות הדגל של החברה נמצאים בקהילת סלוניקי 7 בתל אביב. לרשימת החנויות לחצי כאן.

האופנה המהירה הפכה את תעשיית הטקסטיל לתעשייה המזהמת השניה בגודלה בעולם. מסיבות שונות, התעשייה יודעת למחזר כיום 15% בלבד מהפסולת. המסקנה היא שהעולם צריך פשוט, לייצר פחות. בעוד כל המותגים מוכרים את מה שהם מייצרים, ב-Co.Co אנחנו שואפים לייצר את מה שמכרנו. לכן כל הדגמים מוצעים למכירה למשך 5 ימים לפני הייצור.
ה-PreOrder מאפשר לנו לחזות את הביקוש ולדייק בכמויות הייצור. הלקוחות אמנם מחכות זמן מה לפריט שרכשו, אך הן נהנות ממנו בתחילת העונה, בהנחה גדולה וחוסכות לעצמן את התסכול שבציפייה לסייל סוף העונה, רק כדי לגלות שלא נותרו מידות וצבעים.

כל אחת יכולה להיות שותפה במותג ולהנות מרווחים בעתיד. למעשה השותפה רוכשת מוצרים מראש, ומקבלת את מלוא הסכום בחזרה במוצרים בנוסף להנחה משמעותית. ההנחה נשמרת לזכותה של השותפה גם לאחר שסיימה לקבל בחזרה את הסכום שהשקיעה. השקעת השותפות תורמת למיזם במימון הפעילות השוטפת.

המיזם שם דגש על הפחתת כמות העודפים שהם חלק מהתרבות המקובלת בענף. ברשתות הגדולות מקובל שרמת המלאי העודף עומד על כ 25%. ב CO.CO המלאי העודף עומד על כ 5%  מהייצור. הפריטים העודפים הללו נמכרים ותמורתם מיועדת כולה לתרומה. השותפות בוחרות כל שנה את העמותה שהתרומה תסייע לה.

מזמינות אותך לפנות אלינו באמצעות הטופס. נחזור אליך עוד היום. כמו כן, מזמינות אותך לבקר בחנות הקרובה אליך או לדבר איתנו ישירות:
שירות לקוחות 054-4558690 (א’-ה’ 10:00-16:00)משרדים 077-2091277

צרי קשר