שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

והשבוע בגרסה הלבנה

the-beatleswhitealbum

 

 

Something Old
The white album
בשנת 1968, אחרי מסע מאכזב אל ההמהארישי ההודי, הביטלס חזרו ללונדון מלאים בחומרים מוסיקליים מכל סגנון והקליטו יותר משלושים שירים חדשים, רובם יצירות יפהפיות שצרובות ומשולבות בחיי כולנו. The white album מכיל פנינים הרמוניות נדירות של ג’ון ופול שאפילו באלבומי ביטלס אחרים קשה למצוא, ביניהם שירי מופת ברמה המרגשת והמרטיטה ביותר.
פסקול לחיים ולחג>>

bat sheva

 

 

Something New
‘עבודה אחרונה’- להקת המחול בת שבע
ב1 ליוני תעלה בבכורה עולמית היצירה ‘עבודה אחרונה’ מאת אוהד נהרין, בה ימשיכורקדני הלהקה לחקור את תנועת הגוף כביטוי ההומני והמסעיר ביותר של אמנויות הבמה, ולעבד את המנעד הגדול של התחושות והרגשות לאירוע בימתי. היצירה נוצרה על ידי נהרין בשיתוף עם רקדני הלהקה וקטעים רבים ממנה הולחנו על ידי המוזיקאי גרישה ליכטנברגר. אל דאגה-בלהקה הבהירו כי אין מאחורי שמה של היצירה החדשה כל הצהרה מצד נהרין.
שריינו לכם מקום>>

FRANCE-CINEMA-FILM-FESTIVAL-CANNES

 

 

Something Borrowed
שלי גרוס על הילה קריב
לא כל יום בלוגרית האופנה האהובה עלינו כותבת על בלוגרית האוכל האהובה עלינו. במסגרת פינתה אמהות | ילדים | רגעים בבלוג המלבישה, אירחה שלי גרוס את הילה קריב, בשלנית, בעלת הבלוג ביסים ומחברת ספרי הבישול ‘ביסים’ ו’ביסים קטנים’. את הפוסט מלווים כמובן, צילומים מרהיבים של נירית גור קרבי.

מובטחת הנאה צרופה ובטח מתכון טוב לשבועות>>

FRANCE-CINEMA-FILM-FESTIVAL-CANNES

 

 

Something Blue
(נו טוב-ירוק)
פסטיבל קאן, שעומד השנה בסימן נשים (תודה באמת) מצעיד בכל שנה, שורה של כוכבות, שחקניות, דוגמניות ובמאיות קולנוע על השטיח האדום. וגם השנה כמו בכל שנה, יכלנו להתרשם משמלות קיץ מרהיבות. בלטה במיוחד שמלת האמרלד של לופיטה ניונגו בעיצובו של אלסנדרו מיקלה לגוצ’י. שמלת הפליסה ממשי שיפון עם מחשוף עמוק ושרוולים באורך המרפקים, לוותה בתכשיטים של שופארד ובתסרוקת גבוהה ומלכותית.
עשתה סיבוב>>

1f6112c597805d3a71ccdcff278a407e

 

 

וכל מה שלבן אצלנו בפינטרסט
אם זה לבן קרח כמו של אפל או קרם אבן, אפשר להכתיר בודאות את הצבע הלבן לצבע העונה, צבע השנה.
קיבצנו את כל מה ששווה>>

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן