שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

496459993_640
 

תראו משהו #1
סרטו של פאולו וירזי ‘הון אנושי’ המבוסס על ספרו של הסופר האמריקאי סטיבן אמידון, משלב שלושה סיפורים: סוכן נדל”ן שואף לטפס בסולם המעמדות החברתי, אישה עשירה חולמת על חיים אחרים, נערה הולכת בעקבות תשוקותיה למרות כל הלחצים שמסביב. ואז, במהלך ליל חורף מושלג אחד, מתרחשת תאונה מסתורית. המאורע הזה עומד לסבך את חייהם של הגיבורים ולקשר ביניהם.
תהנו בטוח >

Fortitude-Michael-Gambon-g
 

תראו משהו #2
‘רצח בדם קר- Fortitude’ מבית סקיי אטלנטיק הבריטית היא אולי הסדרה עם סצינת הפתיחה המהפנטת ביותר שנראתה בשנים האחרונות. מתחת לקרחון עצום המימדים שוכנת העיר הבדיונית Fortitude (=חוסן, אומץ לב), כנראה “העיר הבטוחה בעולם” כמו שהמושלת שלה מתעקשת להזכיר בנאומי הבחירות שלה. כמובן שמכאן דברים רק יכולים להסתבך.
צפיה מרתונית >

TNS_beauty_shot_lg
 

תכירו
בוטיק האופנה Net-a-Porter השיק השבוע רשת חברתית חדשה שנקראת The Net Set. ברשת זו יוכלו המשתמשים לשתף תמונות, להגיב, לעקוב ולקבל עדכונים חמים על טרנדים לוהטים. בלבה של הרשת החברתית החדשה, תעמוד טכנולוגיה מתקדמת לזיהוי תמונות שתוכל להציע למשתמשים פריטים זהים או דומים לאלו המופיעים בתמונות כמובן לקנייה מיידית בנט־א־פורטה. כמו שזה נראה כרגע, המנכ”לית, עיתונאית האופנה לשעבר, נטלי מאסנה בדרך להשתלט על עולם האופנה והצרכן כמובן בדרך להגדיל את הוצאותיו ככה בקטנה, בלי שנשים לב.
תעשו סיבוב >


 

דיור
עונת הקרוז בעיצומה כידוע, ואחרי התצוגה המדוברת של שאנל בסיאול מגיע תורו של בית האופנה דיור. ואם קארל לגרפלד לקח אותנו עד דרום קוריאה הרי שרף סימונס, המנהל האמנותי של דיור נתן פייט יפה עם בחירתו ב”בית הבועה”, בית הקיץ של מעצב האופנה הצרפתי פייר קרדן שנמצא בדרום צרפת.
והבגדים כמובן הם מה שחשוב >

Untitled-2
 

תערוכה
התערוכה מקום זה במוזיאון תל אביב בוחנת את מורכבות ישראל והגדה המערבית/השטחים הכבושים, מבעד לעיניהם של 12 צלמים מהידועים בעולם: פרדריק ברנר, ונדי איוולד, מרטין קולר, יוזף קודלקה, ג׳ונג׳ין לי, ז׳יל פרס, פאזל שיח׳, סטיבן שור, רוזלינד פוקס סולומון, תומס שטרוט, ג׳ף וול וניק וופלינגטון. אוצרת אורחת: שרלוט קוטון / אוצרת אחראית: נילי גורן / מייסד הפרויקט: פרדריק ברנר.
הם שם עד ספטמבר >

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן