שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

rs_1024x759-151203061444-1024

תוסיפו צבע (פסטלי) לחיים
הוכרזו פנטוני השנה
כמו בכל סוף שנה, הכריזה חברת הצבעים פנטון על “צבע השנה” לשנת 2016. אך הפעם, טוויסט בעלילה- הוחלט כי ב-2016 ישלטו שני צבעים: ורוד בייבי ותכלת פסטלי, או בשמם המקצועי – רוז קוורץ ושלווה. ביחד או לחוד, אלו יהיו הצבעים שיככבו בכל זירות העיצוב השנה. תתחילו לדמיין את עצמכם בפסטל.

מתוך-תערוכת-יומולדת-במוזיאון-ישראל-הנס-אופ-דה-בק-אחרי-ההתכנסות-2007-אוסף-קלדיק-וסנאר

עלו לירושלים
וקחו את הילדים לתערוכת ‘יומולדת’ במוזיאון ישראל.
כיצד נראה יום–הולדת כשהוא הופך לתערוכה על ימי–הולדת? תערוכה ממש מוקפדת שמציגה אספקטים שונים של האירוע החד שנתי. חלק מהתצלומים והסרטים צולמו בחגיגות אמיתיות (בינהם המיצג המהפנט של הצלם ניקולס ניקסון שתיעד את האחיות בראון כל שנה החל מ1975), אחרים נוצרו כיצירות אמנות המתארות חגיגה דמיונית. מסע בין עבודות המתבוננות על החגיגה ועל החוגגים במבט חיצוני, המוסיף אמירה אישית ומהורהרת על היום האחד והמיוחד. מזל טוב.

שלוש-ארבע-צילום-studio-dna2

קפצו לבקר
שלוש ארבע ברביעיית פלורנטין
המגזין האינטרנטי שלוש ארבע יוצא מגבולות המסך ויוצא בחודש שכולו עיצוב, אמנות, צילום, סדנאות אמן וסדנאות עיצוב וצילום מעשיות ברביעיית פלורנטין בתל אביב. במסגרת האירועים יהפוך ״שלוש ארבע״ מחלל וירטואלי לחלל ממשי המיועד למעצבים, ליוצרים, לאופים, לצלמים ולחולמים. במהלך כל החודש תפעל חנות פופ אפ של עיצוב ישראלי וייתקימו סדנאות אמן (יש להרשם מראש).
שלמה 43, תל אביב, בין התאריכים 22/11-19/12.

novo-

תראו משהו
Courtney & Bob Novogratz
מעצבי פנים ניו יורקים שבשעות לא שעות אנחנו תופסות את תוכניתם המשודרת בערוץ בית פלוס בהוט. הזוג הפוטוגני משפצ”ר דירות מסוגים שונים, לפעמים של סלבס כשה signature touch שלהם הוא שילוב של וינטג’ עם עכשווי , שימוש פרוע בצבע ושילוב אינטליגנטי של אמנות. ו… יש להם שבעה ילדים (!), האחד יפה יותר מהאחר. אפשר ללמוד דבר או שניים ואם לא פשוט להתענג על הקסם.

תשמעו משהו
לא משנה לאיזו דת את משתייכת, כנראה שאם אתן קוראות שורות אלו אז אתן מאלו שסוגדות לאלילי האינטרנט. וכנראה שגם אתן לא הצלחת להתחמק מאווירת הקריסמס במרשתת. אז הנה עוד קצת, אבל תודו שעם טעם טוב 😉

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “5 דברים

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן