שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

ralph_laurent_ceo_index

החלפות
ראלף לורן פורש מתפקיד מנכ”ל ‘ראלף לורן’
המעצב ראלף לורן הודיע כי הוא פורש מתפקידו כמנכ”ל בחברת ‘ראלף לורן’ ומעביר את התפקיד לסטפן לארסון, המכהן כיום כסגן הנשיא העולמי של Old Navy. ללארסן עבר עשיר בתעשיית האופנה ולו מיוחסת גם התחיה מחדש של המותג המיושן Old Navy. לורן מצידו מתכוון להישאר בחברה ואין לו שום תוכניות לפרוש בעתיד הקרוב. הוא צוטט כאומר שיעזוב רק כשהוא יפסיק להבין את הבגדים שאנשים לובשים היום. לעת עתה, הוא יעבוד צד לצד עם לארסון, שבו הוא רואה יותר כסוג של שותף.
מהקולקציה האחרונה>>

meryl-streep-1001-05

תבקרו
איזה מדהימה מריל סטריפ
ואם צריך עוד סיבות לאהוב אותה אז הנה אחת נוספת: השחקנית נאמה בועידת העיתונאים בפסטיבל הסרטון בלונדון על המחסור בנשים מבקרות קולנוע ועל כך שמצאה שבכל המדדים והאתרים העיקרים לביקורות סרטים אחוז מינורי מין הדעות הן של נשים. סטריפ ציינה כי “לא מדובר בגילוי מאכזב, אלא מרתיח. אני אומרת לכם שגברים ונשים אינם אותו הדבר. הם אוהבים דברים שונים. לפעמים הם אוהבים את אותם הדברים אבל הטעם שלהם שונה. אם מדד המבקרים מצודד באופן כל כך מוחלט עם צד אחד, זה משפיע על הכנסות הסרטים בארה”ב”. המצב אכן עגום ולכן יוזמות כמו “טבלת המבקרות” של האתר פוליטקלי קוראת מהותיות בכדי לאזן את המצב.
מוזמנות לבדוק>>

Martin-Scorsese-Mick-Jagger-650x400-810x498

תצפו
VINYL
HBO הוציא השבוע טריילר חדש ל ‘Vinyl’, סדרת הדרמה שתשודר החל מינואר הקרוב, מגיעה מבית היוצר של השילוש (הכמעט מקודש) של הבמאי מרטין סקורסזה, הזמר מיק ג’אגר והתסריטאי של הזאב מוול סטריט-טרנס וינטר. הסדרה תגולל את סיפורו של מנהל בחברת מוסיקה בניו יורק בשנות ה -70 המאוחרות המנסה לעשות קריירה מסצנת המוסיקה המגוונת של העיר. הרבה רוק&רול, קצת פאנק ומלא ציפייה לינואר.
צפו בטריילר>>

internbar640

תראו משהו
המתמחה
בן וויטאקר הוא אלמן בן 70 שגילה שהפרישה לפנסיה אינה מה שהיא הייתה אמורה להיות. הוא מחליט לחזור לשוק העבודה, והופך למתמחה מבוגר באתר אופנה, שהוקם ומנוהל בידי בחורה צעירה ולחוצה בשם ג’ולס אוסטין. לא בדיוק צ’יק פליק אבל זה סרט חמוד, מלא בקלישאות אבל מעביר אותן בחינניות.
רוברט דה נירו נהדר כהרגלו ואן האתווי מוכיחה תזמון קומי מושלם>>

אולי לא שמעתם
ג’רי סיינפלד מגיע לארץ
קצת הגיגים על כלום בנושא אופנה

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן