שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

לכבוד יום הכיפורים, ארבעה סרטים וסדרה שיעזרו לך לעבור את הצום בקלות

מקס הזועם: כביש הזעם
לחובבות הג’אנר:סרט אקשן מרשים ויזואלית, בעל אפקטים מרהיבים שהוא המשך לסדרת הסרטים המצליחה משנות ה-80. עלילת הסרט מתרחשת באוסטרליה הפוסט אפוקליפטית בין אירועי הסרט הראשון והשני בסדרה ומתארת את מאבק ההישרדות של מקס בדרכים.


ילדות פרא
דרמה עם רגעים קומיים לא מעטים המספקת הצצה נדירה לחיים בחברה התורכית, שקרועה בין המסורתי למודרני. חמש אחיות צעירות ופרועות גדלות בבית סבתן. אחת אחת, הן מגיעות לגיל בגרות ומבינות את היעוד המשפחתי המצומצם שמכתיב להן עתידן כרעיות צנועות.סרט מלא בהומור ותצוגת משחק בלתי נשכחת של חמש כוכבותיו.

המקור
סרט עמוק, מעניין ומהנה העוקב אחר ביולוג מולקולרי ושותפתו למעבדה המגלים ראייה שעלולה לשנות את פני החברה. העלילה מצריכה מחשבה והשחקנים נפלאים ומגוונים: אסטריד ברג’ס-פריסבי נכנסת לדמות שלה בצורה מדהימה וגורמת לצופה להתאהב בה מיידית ומייקל פיט שזונח את הנשק מאימפריית הפשע ועובר למבחנות ומצלמות ועושה זאת בהצלחה יתרה. מדובר בסרט שהוא קצת אחר, קצת שונה, אבל מאוד מעניין.

סיפורים שאנחנו מספרים
סרטה התעודי של הבמאית והשחקנית שרה פולי העוקבת בעזרת תמונות, קטעי ארכיון וראיונות עם קרובים ומשרטטת דיוקן על משפחתה. פולי חושפת סיפורים מדהימים אשר הוסתרו היטב בעזרת סודות ושקרים, סיפורים אשר מגדירים מחדש את הקיום שלה ושל הקרובים אליה. אם פספסתן את הסרט הזה כשיצא ב-2013, עכשיו יש לכן הזדמנות לכפר.

 

ולסיום סדרה נרקוס
והפעם מבית היוצר של נטפליקס (מה שמאפשר צפיה מרתונית ללא דאגות) סדרה אשר מתמקדת בתיעוד מעלליו הפליליים של ברון הסמים, מלך הקוקאין הקולומביאני וראש הקרטל העשיר והמסוכן ביותר בעולם, פבלו אסקובר. הסדרה עוקבת אחר מלחמות הסמים מסוף שנות ה 70 ועד סוף שנות ה 80 בקולומביה דרך עיניו של סוכן הלוחמה בסמים שהוצב באותה תקופה בקולומביה ומאפשרת הצצה להיסטוריה העשירה וההזויה במקצת של קולומביה באותם שנים.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן