שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

אין למה לצאת מהמזגן

Persona-Synthetics-run-by-Channel-4-as-viral-for-Humans

משהו לראות #1
Humans

הסדרה החדשה של Channel 4 הבריטי מתארת מה קורה ביקום מקביל כשהגאג’ט המשפחתי המבוקש ביותר כבר אינו Irobot Romba אלא רובוט בשם Synth, המדמה אדם מושלם המסוגל לבצע כל מה שמשפחה יכולה לרצות.
צפיה מרתונית>>

_MG_2300

משהו לשתות
קפה לוינסקי 41

אם אתם חסרי פחד מתחבורה ציבורית או מחניוני ‘חנה וסע’ קפצו לבקר בשוק לוינסקי הידוע כפנינה קולינרית לפודיז שבינינו. ואם כבר אתם באזור אל תפספסו את קפה לוינסקי 41 המוכר יותר בתור ה’מקום עם הסוסיתא’ (בחוץ טנדר סוסיתא ישן שמשמש כמקום ישיבה מאולתר ללקוחות) או ה’גזוז של בני’ על שם בני בעל המקום הידוע ביכולתיו לרקוח גזוז מושלם ויחודי, מלא בהפתעות לא צפויות, מרעננות וטעימות.
תצטננו היטב>>

62321730100691640360no

משהו לראות #2
החופשה הסקוטית שלי

הסרט (שהגיע לארץ באיחור) מגולל את סיפורה של משפחה צעירה שנוסעת לחופשת קיץ אחרונה אצל סבא בחופי סקוטלנד יחד עם המשפחה המורחבת וכך חופשה משפחתית כפויה שכל אחד רק רצה לעבור בשלום, הופכת לשבוע בו כולם מסתירים מכולם הכל ואילו הילדים, שנמאס להם להעמיד פנים, מחליטים לעשות מעשה.
אולי זה יהיה כראה כמו מונטאז’ של החודש האחרון בשביל חלקכם אבל באמת שהסרט הסקוטי הקטן הזה מעולה ומלא חן.
אל תתנו לשם הילדותי להרוס לכם>>

1960527-5

משהו לראות #3
דוקו פאשן ב-Yes

למי מכן שלא הספיקה במהלך השבוע, בסופ”ש הקרוב תהיה ההזדמנות להשלים פערים. היינו מתחילות עם אייריס (Iris), סרטו האחרון של אלברט מייזלס (Grey Gardens), אודות אייריס אַפּפֶל פאשניסטה ססגונית ושנונה בת 94, בעלת נוכחות יוצאת דופן בסצנת האופנה הניו-יורקית במשך עשורים רבים.
יש עוד מלא סרטים טובים>>

שיר לסופ”ש
מתוך פסקול הסרט הדוקומנטרי What Happened Miss Simone אודות חיה של הזמרת ולוחמת זכויות השחורים נינה סימון, שהוא לבדו פסקול מושלם לסופ”ש, הזמרת לוריין היל בקאבר לשירה המפורסם של סימון-Feeling Good

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן