שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

1778724131

 

מילה
הדחת יו”ר רשות החשמל, אורית פרקש-הכהן מתפקידה
גם אם אתם לא בדיוק מבינים מה בדיוק קורה שם במאבק הגז, מאוד פשוט להבין שכנראה משהו פה לא בסדר.
מילה גם מאחותה>>

woody2-697x1024

 

צפיה
איש ללא הגיון | וודי אלן
וודי אלן חוזר לעסוק בנושאים האהובים עליו: החטא ועונשו והאבסורד שבאהבה שבסופו של דבר גוברת תמיד על ההיגיון וכמו תמיד הוא מגובה בקאסט מושלם וטוב מראה כאמה סטון וחואקין פיניקס.
תשמרו על טמפ’ גוף נמוכה בקולנוע>>

A5139Pic8909

 

שירה
עשור למותה של דליה רביקוביץ
במוצאי השבת יערך ערב לציון עשור למותה של המשוררת דליה רביקוביץ שיחגוג את חייה ואת שירתה. בן המשתתפים: אלמוג בהר, יונתן קונדה, ליסה פרץ, אינס אליאס, אלי הירש,אסף אמדורסקי, שרי שביט, קובי עובדיה, נעם פרתום, דורית רביניאן, דנה אולמרט, עידו קליר, עדי קיסר, תהילה חכימי, קייס נאשף ושחר-מריו מרדכי. 
29.8.15, מוצ”ש, 21:00 רדיו איפיג’יבי, כניסה חופשית>>

AQA4832-1_large

 

ריצה
אדידס רוכשת את אפליקציית Runtastic
חברת אדידס הודיעה אתמול שהשלימה את רכישת אפליקציית הספורט הגרמנית Runtastic תמורת הסכום של 240 מיליון דולר. האפליקציה המאפשרת מעקב וניתוח תוצאות של אימונים שונים הפכה לאהובה בקרב ציבור חובבי הכושר (שזה בניינו, כלל זהב, רוב הציבור חוץ מאיתנו). מהלך מדהים של אדידס ולא רק בגלל שזו אפליקציה מעולה אלא בעיקר בגלל שזה צעד חשוב למותג להפוך ממוצר למדיה עצמה.
///

פרידה
הקומיקאי ג’ון סטיוארט יגיש הערב את התוכנית האחרונה שלו כמנחה “הדיילי שואו”. סטיוארט מגיש את תוכנית הלילה היומית מאז 1999 וידוע כמי שהפך את “הדיילי שואו” לפנינה טלוויזיונית ששבתה את לב הקהל בסיקוריו הסאטירים על המתרחש בפוליטיקה האמריקאית. תוכנית הסיום המתורגמת תשודר ביום ראשון בהוט קומדי סנטרל.
אף פעם לא חסך גם מאיתנו>>

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן