שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

UnREAL

תראו משהו #1
Unreal
סדרות ריאלטי שעוסקות בשידוכים (בסגנון ‘הרווק’) הן ללא ספק התחתית של עולם הטלוויזיה והזיוף הסכריני שבהן קשה לצפייה. הסדרה Unreal, שעונתה הראשונה משודרת כעת בארה”ב, עוקבת אחר עלילות הצוות שעומד מאחורי הקלעים של סדרת שידוכים מלודרמטית שכזו בשם “Everlasting” ובראשו המפיקה הלוחמנית שתעשה הכל כדי להביא רייטינג.
כמו רוק 30 רק בדרמה >

3_7

תראו משהו #2
10 אחוז ילדה שלי
האם הורים חורגים חייבים להיות רעים? הבמאי אורי בר-און בוחן את השאלה הזאת בדרמה הקומית הישראלית “10 אחוז ילדה שלי”. הסרט נפתח במפגש הראשון של פראני, ילדה בת שבע עם ניקו, החבר החדש והצעיר של אמא שלה, במיטה של הוריה. כדי להיות עם אמה של פראני, ניקו חייב למצוא את הדרך לכבוש גם את לבה של הילדה.
100% מקסים >

unnamed

לכו לראות
תערוכת הגמר של המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר
בתור מי שנמצאות כרגע בחיפוש סובב ישראל אחר סורג טוב, התרשמנו מיכולתם הגבוהה של בוגרי המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר לייצר בדים עוצרי נשימה ביופיים ושהערך שלהם אינו נופל מיצירת אומנות. בעת ביקורנו בתערוכה, נתקפנו אף בפרץ נוסטלגיה לתעשיית הסריגה והאריגה שהייתה קיימת פה בישראל וכעת כמעט ואין זכר לה. הפרויקטים של הסטודנטים מרהיבים. מי ייתן והם ימצאו עבודה ומקום לממש את כשרונם בישראל 2015.
שיח גלריה יתקיים ביום שלישי, ה-28.07, עם האמן והאוצר ישעיהו (איש) גבאי- אמן, אוצר ומרצה בכיר במחלקה >

planner-plm001-2016-toile-01_1_1024x1024

קפצו לבקר
יולטה
יולטה היא יציר הרוח של עמי גואטה ואסף יולזרי שהאהבה למכשירי כתיבה, מוצרי נייר מעוצבים ושאר דברים יפים הביאה אותם לפתוח את בוטיק הנייר הראשון מסוגו בארץ. התוצאה-בוטיק מעוצב לעילא של מוצרי נייר המיובאים בעיקר מדרום קוריאה, אנגליה וארה”ב, בו ניתן למצוא מגוון רחב של ‘סטיישנרי’: מניירות עטיפה וכרטיסי ברכה, דרך לוחות שנה, פתקאות, מעטפות, גלויות, מחברות ועד אביזרי DIY של חברות כמו Rifle Paper וגארנס דורה. המקום המושלם להרכיב מתנה מלאת רכות וסטייל.
חנות הדגל נמצאת ברחוב מסריק 19 תל אביב >

 ניקול קידמן בשער הווג

שער הווג האמריקאי עורר השבוע סערה בעולם הרשתות החברתיות. השחקנית ניקול קידמן, המכבת על השער, הואשמה ב’שיפוץ יתר’ בפוטושופ לפניה ה’משופצות יתר’ בניתוחים.
דיון הפוטושופ-בעד או נגד, אינו רלוונטי בכל מה שקשור לתעשיית הווב. אצלנו תפקיד הפוטושופ הוא להחליף את הספר כשיש איזה שערה לא במקום או את המגהץ כשיש איזה קפל עיקש.
בואו נזכר ברגעים טובים יותר של קידמן ^^

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן