שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

usa-mr-robot-hed-2015

תראו משהו
mr. robot
כבר הרבה זמן שאנחנו מחפשות סדרה חדשה להריץ עליה מרתון בסופ”ש. כנראה שבסופ”ש תמצאו אותנו מול mr. robot, מבית היוצר של הרשת האמריקאית usa. הסדרה עוקבת אחר מתכנת צעיר אשר סובל מחרדה חברתית ועובד כמהנדס אבטחת סייבר ביום, אך בלילות הוא האקר פורע חוק-הכי לוהט שיש! למרות שבנתיים שודרו רק שני פרקים, הבאז מסביב גדול.
מבטיחות דיווח בהמשך>>

untitled-article-1436364756

Better Late Than Never
שינוי אייקון החברים בפייסבוק
כבר לפני כחצי שנה שינתה המעצבת של הרשת החברתית, קייטלין ווינר, את האייקונים הגבריים והנשיים באפליקציה, אבל אף אחד לא שם לב עד שהיא כתבה על זה בבלוג שלה. ווינר סיפרה כיצד היא נרתעה מאייקון החברים המקורי שהציג אישה קטנה מוסתרת בצלו של גבר גדול. שינוי נוסף ומבורך שהעבירה ווינר היה עיצוב מחדש של הדמות הנשית שדמתה לדבריה “לקסדת דארת’ ויידר”.
לבלוג של ווינר>>

_DIO0675

קוטור #1
דיור סתיו 15
שליש כנסיה, שליש חצר אחורית פסטורלית ושליש מועדון באיביזה, כך הגדיר רף סימונס, מעצב הבית של בית האופנה דיור, את תפאורת תצוגת הקוטור האחרונה שנראתה מסתורית וקסומה כרגיל ולקחה השראה מזרם הפוינטיאליזם.
בבגדים עצמם-ניסה דווקא סימונס, לדבריו, להלחם בDNA המקורי של בית האופנה הותיק וליצור הרכבה מחדש של הגזרות המוכרות והמזוהות עם דיור. התוצאה כמובן מרתקת; עשירה בפרטים, בעלת השראה פלמית מצד אחד ומלאה בבדים פרחונים, רקומים בריקמת חרוזים עדינה ושובת לב מצד שני.
התוצאה לשיפוטכם>>

1901393-46


תקראו משהו

חוחית | דונה טארט
נאמר את זה כך”החוחית” של דונה טארט הוא ספר ארוך.839 עמודים ארוך. ועדין הקריאה בו כמעט שלא נתקעת או נגררת, ההפך, היא ממכרת ומרגע שהתחלת קשה מאוד להניח את הספר בצד על אף משקלו. “החוחית” זכה בפרס הפוליצר לשנת 2014, הוכתר כספר השנה של אמזון שנה אחת קודם לכן, קטף עיטורים נוספים במדינות שונות וזכה לאהדה גדולה בקרב קוראים ומבקרים באירופה ובארצות הברית,ולטעמנו כל הסופרלטיבים מוצדקים.
לקריאה בחודשים הקרובים>>

_067_CHA0819


קוטור #2

קנדל ג’אנר סוגרת את תצוגת הקוטור של שאנל
בחליפת כלה, כשקארל לגרפלד מתפקד על תקן החתן, חתמה השבוע קנדל ג’אנר את תצוגת הקוטור של שאנל.
מעמד זה מוכיח יותר מהכל שכבר לא מדובר ב-אחות של (קים קרדשיאן) או ב-בת של (קייטלין/ברוס ג’נר) אלא בדוגמנית מס 1 בעולם כרגע, המשתייכת בזכות עצמה ובזכות 174 הס”מ שלה לעלית של הדוגמניות הצעירות כיום.
לכל התצוגה>>

חדש בחנותלחנות

2 תגובות על “5 דברים

  1. נעמה עמית-פונכ אומר:

    זה באמת מקסים ומעורר השראה, וסופי שלנו והכל, אבל האופנאים האירופיים המעצבנים האלה לא מסוגלים לוותר על הפרוות????

  2. נטאלי אומר:

    הסיפור על האייקון של הפרינדס בפייסבוק חשוב מאד, לא שמתי לב לכך לפני כן, רק מראה כמה השגיאה מוטמעת עמוק בפנים.
    אבל מאז שקראתי על כך, זה גרם לי לראות את האייקון השגוי הזה בכל מקום אחר בפייסבוק, האייקון שונה רק בחלק העליון בדף.
    בכל יתר המקומות, כשהפירסום הוא לחברים בלבד למשל בכתיבת פוסט, לצד תמונה, מופיע האייקון המפלה, הפרמיטיבי וזה אפילו גרוע לא פחות, כי עכשיו כשכבר יודעים על המראה המפלה, השגוי של האייקון הישן ולא מחליפים אותו בכל המקומות בו הוא מופיע (בכל פוסט/תמונה שמעלים לעיני חברים בלבד) האייקון השגוי שם, מנציח את האפליה.

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן