שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

שי תמנה

גמר#1
תצוגת הגמר של ויצ”ו חיפה
עונת תצוגות הגמר של בתי הספר לאופנה בפתח. הראשונים להציג השנה הם ויצ”ו חיפה.
רן שבני, ראש המחלקה: “הדיאלוג בין גוף לבגד היה העיסוק המרכזי בעבודות 25 בוגרי המחזור השנה. הסטודנטים אותגרו לצאת מתחום קווי הגוף ולעצב קולקציות לבישות, בעלות כתב יד אישי עיצובי וטקסטילי.” ‘כולן יפות וכולן חכמות’ אבל אנחנו התרשמנו במיוחד מהפרוייקט של שי תמנה (בתמונה) שביקשה לשפוך אור על החיים עם מחלת הALS.
תשפטו אתם>>>

1120562


תראו משהו
5 ילדות יפות

15 שנה עברו מאז סרט הביכורים של הבמאית סופיה קופולה. זה זמן טוב לצפות שוב בסרט העדין והמרגש הזה המבוסס על ספרו של ג’פרי יוג’ינדייס ועוסק בסיפורן של5 אחיות תמימות ויפות וחמישה צעירים המעריצים אותן לא כל כך בסתר. ולא צריך להוסיף על הפסקול המושלם של AIR שהופיע בכל ספריית דיסקים של מביני המוזיקה בניינטיז.
אההה>>

_MON0226


גם להם מגיע

שבוע אופנת הגברים
שבוע אופנת הגברים במילאנו הסתיים בסמן הג’נדר בלנר ההו כה טרנדי כשאפילו הגברת הראשונה של האופנה האיטלקית- מיוצ’ה פראדה לא הצליחה להתאפק ויצרה קולקציה מעורבת לגברים ולנשים כשהיא בודקת את השפעות האופנה הגברית על האופנה הנשית ולהפך.
פראדה>>

30-300x200


צאו מהבית

לילה לבן 2015
הערב כמו בכל שנה, יתמלאו רחובות העיר עם עשרות פעילויות, הופעות ואטרקציות בסימן מחווה לתרבות אירופה. מחכות במיוחד לפופ אפ פארק – פארק עירוני דמיוני בלב האורבני הקשוח של מתחם התחנה המרכזית, שם יתקיים ערב של אמנות ואקטיביזם עירוני ב’פארק השלכת’, שיציע חוויה תוססת של מוזיקה חיה, מיצגי אמנות, סדנאות ופינות מנוחה.
דיטיילז>>

5499518a429da_-_hbz-downton-abbey-article-promo


Cant Wait

גרסת המיוזיקל Downton Abbey
הייתכן וכל מה שטוב בממלכה הבריטית יגיע באריזה אחת?
מחזיקות אצבעות>>

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן