שיחות מהברזייה, על מה דיברנו השבוע בהפסקת הצהריים

1193456855


תראו משהו #1

כשנהיה צעירים
סרטו של הבמאי נח באומך “כשנהיה צעירים” מביא את סיפורם של זוג נשוי (בן סטילר ונעמי ווטס) החווה משבר אמצע החיים, מצבם אמור להיות בסדר גמור, אבל משהו מרגיש להם לא שלם. הבעיה האמיתית ופתרון אפשרי צפים בזכות מפגש עם זוג צעיר ותוסס יותר (אדם דרייבר ואמנדה סיפרייד), המעלים אצלם שאלות על גיל והסטריאוטיפים הנלווים אליו, בגרות ממושכת והתבגרות מתמשכת. 
נראה מבטיח>>

5d14w8o2vtsrng7ipe


תקראו משהו ותרשמו לסלון התרבותי!

מדוע הפסיקה המונה ליזה לחייך | דבי לוזיה
בימים אלה בהם נדמה ששוק האמנות השתגע ויצירות אמנות נמכרות בסכומי עתק, קהל רב נותר נבוך ומבולבל. את עננת העמימות מפוגגת דבי לוזיה, מחברת הספר ״מדוע הפסיקה המונה ליזה לחייך״.דבי, גלריסטית וחוקרת תרבות, גם תבוא להרצות בסלון התרבותי שלנו ותספר על סוגיית קביעת הערך ליצירות אמנות.
אל תפספסו>>


00Uo1eT8

תתכנסו
כנס IRRATIONAL FEST
ביום שני ה-22 לחודש יפתח בתל אביב כנס IRRATIONAL FEST . הכנס יארח את הפרופסורים לכלכה דן אריאלי ויואב שהם וייתעסק בסוגיות של כלכה חברתית ושיתופית ויארח סטארטאפים שיש להם אימפקט על הציבור- בעיקר בתחום חסכון כסף. אנחנו, שבעקרון פחות מתעסקות בחיסכון ויותר מתרכזות בלייצר הכנסות-גם נהיה שם (ואפילו זכינו במקום השלישי בתחרות המקדימה!).
קפצו לבקר>>
tumblr_inline_n83ubtVV2O1qda0fe

תראו משהו #2
כתום הוא השחור החדש עונה 3
העונה ה-3 של סדרת בית הכלא הפרועה עלתה השבוע בשלמותה בנטפליקס. אם העונה השלישית תעמוד בסטנדרטים שהציבו לה השתיים הקודמות אז כנראה שנבלה את הסופ”ש הקרוב בצפיה מרתונית. כבר מהטריילר אפשר לראות שיש כמה דמויות חדשות ומספר דמויות מהעבר שבות לכלא, כולל אלכס, האקסית של פייפר.
באתם בגלל פייפר נשארתם בגלל Crazy Eyes>>

0003682778_10 (1)


ג’יין בורדו

סביר להניח שאתם כבר מאוהבים בלהקת ג’יין בורדו אלא אם קוראים לכם עינב.
שבת שלום>>


חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן