תנאי שימוש

קו.קו. קולקטיב קולקשן בע"מ ח.פ. 514817378

רכישה אונליין

אישור ההזמנה אינו סופי ויאושר בהתאם למלאי הזמין בסניפי הרשת. במידה והמוצר שרכשת אינו זמין אנו ניצור איתך קשר עד 48 שעות ממועד ביצוע ההזמה.

תנאי משלוח

הפריטים שרכשת באתר יישלחו אלייך באמצעות שליח עד חמישה ימי עסקים ממועד קבלת אישור במייל על ביצוע הרכישה ובעלות של 25 ש"ח.

אם קנית מעל 300 ש"ח, המשלוח עלינו.

אזורי משלוח

אנחנו שולחים לכל אזור בארץ באמצעות חברת השליחים שאנחנו עובדים איתה.

משלוח לחו"ל יחויב בתשלום ויבוצע באמצעות דואר רשום או חברת שילוח. משלוח לחו"ל בדואר רשום או באמצעות חברת שילוח יחויב בתשלום.

איסוף עצמי

ניתן להזמין מהאתר ולהגיע לאסוף את ההזמנה מהמתחם: קהילת סלוניקי 7, נאות אפקה, תל אביב.

החזרות והחלפות

אנחנו מקפידות על איכות גבוהה ומקוות שאהבת את הפריטים שרכשת. ועדיין, אם את מתחרטת באפשרותך להחליף או להחזיר את הפריטים בקלות. 

בשביל להחזיר / להחליף פריט עלייך להודיע לנו עד 48 שעות מרגע קבלת הפריט ולדאוג שהפריט יגיע אלינו תוך 2 ימי עסקים מרגע הודעתך, ללא נזק ועם התווית המקורית. ניתן להודיע לנו באמצעות בקשת החזרת פריט. כמו כן, באפשרותך ליצור איתנו קשר דרך המייל- team@collectivecollection.com או בטלפון 054-4558690.

את ההחזרה/ החלפה ניתן לעשות באחת מהדרכים הבאות:
באמצעות שליח בעלות של 25 ש”ח.
דרך אחת החנויות שלנו.

ניתן להחזיר / להחליף פריט שנקנה במחיר מלא תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת החבילה או מקבלת SMS לאיסוף מהחנות.
פריט שנקנה בהנחה, ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד, ללא החזר כספי. ניתן להחליף בפריט אחר / לקבל זיכוי לחנות או לאתר.
פריט שנרכש ב-PreOrder - לא יינתן החזר כספי בהחזרת מוצרי PreOrder. ניתן להחזיר פריט שנרכש ב-PreOrder תוך 14 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר או קבלת זיכוי לרכישה בחנות או באתר.

כשהפריט יגיע אלינו ניצור איתך קשר. זיכויים והחזרים כספיים יחושבו בניכוי דמי המשלוח. שירות הלקוחות שלנו ישמח לענות לך על כל שאלה בימים א’-ה’ בין השעות 09:00-18:00.

לכל שאלה נוספת ניתן ליצור איתנו קשר בווטסאפ, או בטלפון 054-4558690.

החזר כספי

אם תרצי לקבל החזר כספי, אין שום בעיה. כל שעלייך לעשות הוא לדאוג שהפריט יגיע ללא נזק ופגם למתחם התצוגה שלנו. שלחי אותו בדואר רשום ל-Co.Co. Collective Collection רחוב קהילת סלוניקי 7 תל אביב, 6951307. אנחנו מתחייבים להחזיר את כספך תוך 14 ימים מיום קבלת הפריט, למעט עלויות משלוח.

אם החלטת להחזיר פריט ואת מעוניינת לקבל את כספך בחזרה. ההחזר יתבצע תוך 14 יום מיום החזרת המוצר, בהתאם להנחיות חברות האשראי.

הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים).

ברוב המקרים הזיכוי יתבצע במהירות. אך אם יש בעיה, הזיכוי יבוצע באמצעות פקס שיישלח לחברת האשראי.

באיסוף עצמי 14 הימים מתחילים יום לאחר קבלת ההודעה (בדוא"ל) על כך שהחבילה מוכנה.

לא ניתן לקבל החזר כספי על פריט אשר נקנה במבצע. ניתן להחליפו בפריט אחר או לקבל זיכוי.

לא ניתן לקבל החזר כספי בעת שימוש בכרטיס אשראי נטען. ההחזר יתקבל כזיכוי לשימוש בחנות.

פריט פגום

קיבלת בטעות פריט פגום? אנו מתנצלים ונעשה הכול בכדי להחליף לך אותו במהרה. עדכני אותנו דרך המייל info@collectivecollection.com או בטלפון 0772091277 והשליח שלנו יגיע אלייך כדי לאסוף את הפריט ויחליף לך אותו במקום, ללא תשלום נוסף.

אם לא תרצי להחליף אלא להחזיר את הפריט, תוכלי לקבל לבחירתך שובר מתנה לאתר, או את מלוא הסכום בחזרה, תוך 14 ימים, ללא כל דמי ביטול.

הזדמנות אחרונה לתת

התמורה הכספית ממוצרים שנרכשו במסגרת "הזדמנות אחרונה לתת" מיועדת לתרומה לארגון ללא כוונות רווח, על פי בחירת השותפות.
פריטים אלו אינם ניתנים להחזרה או להחלפה ולא ניתן לקבל עליהם החזר כספי או זיכוי.
עצם רכישת פריט מקטגוריה זו מהווה הסכמה לתנאים אלו.

שימוש בקופון הנחה

על מנת להשתמש בקופון במעמד הקנייה אונליין עליך להזין את קוד הקופון לשדה המתאים בעמוד השקית.
ההנחה תתקזז מחשבון השקית בהתאם לתנאי הקופון.

ההטבות תאושרנה על ידי חברי צוות CO.CO בכפוף לתנאי השימוש.
הקופון ניתן לשימוש חד פעמי ע"י משתמש וכפל מבצעים יאושר רק אם צויין בברור בפרטי המבצע.

הודעות ודיוור

השימוש באתר ואישורך את ההרשמה אליו מעידים על הסכמתך המפורשת לקבלת דברי פרסומת ממפעילת האתר ו/או מי מטעמה, כמשמעות הסכמה זו בהוראות סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982. דברי הפרסומת ישלחו אליך לפי המידע שמסרת למפעילת האתר במהלך הרישום לאתר, או הפרטים שאפשרת לנו גישה אליהם ככל ונרשמת לאתר באמצעות חשבונך ברשתות חברתיות, או בכל מקרה אחר בו מסרת למפעילת האתר את פרטייך, כגון באמצעות טפסי יצירת הקשר הכלולים בשירות.

בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע למפעילת האתר על סירוב לקבלת דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שתשלח אליך מפעילת האתר ו/או מי מטעמה. מפעילת האתר אף תהיה רשאית להשתמש בפרטים שמסרת לצורך משלוח עדכונים שאינם מהווים דבר פרסומת.

הרשמה לאתר

השימוש באתר וצפייה בתכניו אינו מחייב רישום או מסירת פרטים מזהים. עם זאת, השימוש בחלק מתכונותיו של האתר, כגון הוספת ועדכון מידע אישיים, כתיבת תגובות, צבירת נקודות הצבעה וכיו"ב, כמו גם רישום כמעצב באגף ההצבעות, מחייב רישום לשירות, מסירת המידע המתבקש במהלך הרישום וקבלת הסכמתך לתנאי השימוש המחייבים.

הרישום לשירות מותר למשתמשים שהם בני 18 ומעלה בלבד. ברישומך לשירות אתה מאשר ומצהיר כי אתה בן 18 ומעלה. במידה וגילך נמוך מ-18, תוכל להירשם לאתר ולהשתמש בו בהתאם לתנאים אלה, רק בכפוף לקבלת הסכמתם של הורייך או האפוטרופוס החוקי שלך ואישורם את הוראות ההסכמים המחייבים, לאחר שקראו אותם בעיון.

הרישום לאתר ייעשה באמצעות חשבונך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק וגוגל+. כאשר אתה נרשם לאתר באמצעות חשבון הרשת החברתית שלך, אתה מאפשר לנו גישה למידע הבסיסי אודותייך בפרופיל הרשת החברתית שלך, כגון שמך, כתובת הדוא"ל שלך וכל מידע ותוכן אחר הזמין לעיון בחשבון הרשת החברתית שלך. גישתנו למידע ולתכנים כאמור מוגבלת למידע ולתכנים שמפעיל הרשת החברתית בה אתה משתמש מאפשר לנו גישה אליהם, וזאת בהתאם להגדרות הפרטיות שלך באותה רשת חברתית, אותן אתה יכול לשנות מעת לעת באמצעות ממשק הרשת החברתית.

מפעילת האתר רשאית לקבוע ולהוסיף מעת לעת דרכי רישום אחרות ונוספות ובכלל זה רישום ישיר שאינו מחייב הזדהות באמצעות חשבון רשת חברתית. במהלך רישום כאמור תתבקש למסור לנו פרטים אישיים מזהים ופרטי יצירת קשר איתך, כגון שמך המלא, כתובת דוא"ל פעילה ועוד. בנוסף, כאשר אתה נרשם לאתר כמעצב, אנו עשויים לדרוש ממך מידע נוסף, ובכלל זה אסמכתאות להנחת דעתה של מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה הבלעדי, המעידות כי בבעלותך הקניין הרוחני על העיצוב.

במידה ותרצה לפנות אל מפעילת האתר באמצעות טופס יצירת הקשר המקוון שמעמידה מפעילת האתר לרשות המשתמשים, תידרש למסור לנו את שמך, כתובת הדוא"ל שלך ולהזין את תוכן פנייתך במקום המיועד לכך.

בכל אחד אחד מהמקרים הנ"ל, עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים. מסירת פרטים שגויים עלולה למנוע ממך את האפשרות להשתמש באתר ובמקרה הצורך לסכל יצירת קשר אתך. אנו נציין במפורש אילו שדות מידע מחייבים השלמה. ללא מסירת המידע המתבקש בשדות החובה הללו, לא תוכל להשלים את הרישום לאתר. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לנקוט באמצעים שונים, טכנולוגיים ואחרים, כדי לאמת את זהותך ולוודא אותה.

הפרטים שתמסור בעת רישום לאתר יישמרו במאגר המידע שבבעלות מפעילת השירות. מפעילת השירות לא תעשה בפרטיך שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר, המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.

ידוע לך ואתה מסכים כי הנהלת האתר רשאית לפרסם את שמך לצד כל תוכן שטענת או הזנת לאתר, ובכלל זאת תגובות, וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

ככל ותידרש להזין שם משתמש וסיסמה לצורך גישה לשירותים המחייבים רישום, וכדי למנוע שימוש לרעה בחשבונך באתר, עליך לשמור בסודיות גמורה על שם המשתמש והסיסמה. הקפד להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר ובכל מקרה אחת למספר חודשים לפחות. הנך נושא באחריות המלאה לכל שימוש שנעשה בחשבונך באתר ובכלל זאת עקב מחדלך לשמור בסודיות את פרטי הגישה לחשבונך באתר.

מפעילת האתר רשאית שלא לאפשר לך להשתמש בשירותים הטעונים רישום לפי שיקול דעתה המוחלט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאית מפעילת האתר לבטל את רישומך לאתר, או לחסום את גישתך אליו, בין היתר בכל אחד מהמקרים הבאים -

אם מסרת פרטים שגויים או בדויים בעת רישום לאתר;
אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע במפעילת האתר או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות משתמשים אחרים או ספקים או שותפים של מפעילת האתר;
אם השתמשת באתר לבצע או כדי לנסות לבצע מעשה בלתי חוקי, או מעשה הנחזה על פניו כבלתי חוקי, או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;
אם הפרת את אילו מתנאי השימוש המחייבים;
אם תעשה כל פעולה שתמנע מאחרים להירשם לאתר או להמשיך ולהשתמש בו בכל דרך שהיא;
אם מסרת את שם המשתמש והסיסמה שהוקצו לך, אם הוקצו, לשימוש של צד שלישי;
אם יש לך חוב כספי למפעילת האתר ולא פרעת את חובך למרות שחלף המועד שנקבע לתשלומו;
עם הפסקת פעילות מפעילת האתר או סיום פעילותו של האתר;
לפי צו שיפוטי או הוראה של רשות מוסמכת;
בכל מקרה אחר בו מפעילת האתר סבורה כי הביטול מוצדק ועומד באמות המידה המשפטיות המקובלות.

מפעילת האתר עשויה להפעיל אמצעים שונים לניטור הפעילות באתר ועל-מנת לאתר מקרי הונאה או שימוש לרעה באתר. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום או לבטל את גישתך או רישומך לאתר, לפי שיקול דעתה הבלעדי, במידה וסברה כי חשבונך באתר שימש לביצוע מעשים כאמור.