מה נאחל לשנה החדשה? שקללותיה תהיינה רחומות במידה וברכותיה מלאות באהבה, אמון וצמיחה משותפת.

לימדו אותנו לדקלם תכלה שנה וקיללותיה, תחל שנה וברכותיה וזאת יש לומר, השנה, טפו, לא היו לנו הרבה קללות. אתגרים לעומת זה, היו כרימון. נדמה ששנים בחייו של עסק נספרות כמו שנות חיי כלב, בכפולות של שבע או תשע, תלוי את מי שואלים.
השנה הראשונה היתה מלאה ברומנטיקה, חלומות בגובה גבה גלי, ציפיות שלא מתיישבות עם המציאות, תקוות גדולות, כמו בזוגיות, האמנו שנצליח לשנות אותו, את העולם.
השנה השניה התאפיינה בעבודה קשה, חיזורים אחר שותפות חדשות, מציאות שהוטחה בפנינו, התמודדות עם ספקנות מפנים ומחוץ האם יש לכל זה תכלית, וחזון גדול שנשאר מעט יתום מפאת שחיקתו המואצת של הצדק החברתי.
בשנה השלישית בגרנו והיבשלנו. למדנו לקבל באהבה את מה שיש, לברך על מה שמתאפשר ולהציב מטרות שאפתניות לטוב שגם אם יתמהמה, בוא יבוא.


אז לשנה החדשה הבאה עלינו בטוב, אם אפשר לבקש – צרור ברכות:
שקללותיה תהיינה רחומות במידה – כמה תקלות ייצור שיסתכמו בכפתורים שאינם במקומם, שרוול שלא גוהץ, מכנסיים שארכו לשווא. לא יותר. והמזגן? שיתקלקל רק פעמיים בשנה.
שנפתח את פלטפורמת החלומות שלנו כמתוכנן כדי שנייצר הרבה פחות ונמכור הרבה יותר במחירים אפשריים לכל כיס, שיניבו רווחים איתם נוכל לצמוח ברמה ולהחזיר לקהילה.
שירד עלינו יורה של מעצבים שישתמשו בפלטפורמה הזו וישמחו לשמוע את דעתכן, וייעזרו בשרותינו הטובים לייצור ומכירה, וירוויחו קצת לפני שהם לוקחים משכנתא כדי להקים מותג משלהם.
שנמשיך לקלוט לשורותינו סטודנטים מוכשרים ובוגרות חרוצות שיסייעו בהגשמת החלומות של לקוחותינו נבצרות הציור אך כמהות הסטייל.
שנרחיב את מעגלי הלקוחות, השותפות והאוהדות, שחפצות לקיים משק אוטארקי ממוקד של חינוך לעיצוב, ייצור מקומי, ושיווק שפורץ את גבולות הקהילה המקומית.
שנצליח לסחוף למעגל הזה גם גורם מוסדי שיתמוך בשימור הידע ולא רק בהנחלת הידע
שנרבה תרבות בסלון ונרחיב אופקים בעולמות רבים ומגוונים מתחום הרוח והלב והחומר
שנדע להמשיך ללכת את הדיבור גם כשנתרחב ונהיה לרבבות, ונזכור שיש משימת על אחת שבגללה כל זה קורה והיא להציע מודל כלכלי שיתופי צודק יותר שרואה גם אחד את השני ולא רק את בעלי ההון בנסיונם לחמוס את ממונו של ההמון.
ולבסוף, אנחנו מקוות למסד באהבה ובאמון את היחסים עם קרן האימפקט 2BCOMMUNITY שתשקיע בנו, ומה שהחל בבליינד דייט קלאסי שיבשיל ליחסים עמוקים ארוכי טווח, מכילים ומאפשרים צמיחה וקידום של עסקים חברתיים נוספים.
לשנה טובה והתחלות חדשות.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן