בין מגמות החורף הקרוב בולטת מגמת בגדי הגברים לנשים. מה חדש? ובכן…לא כלום והכל גם יחד. מאת שירה ברויאר. 

שוב לקחת לי את הנעליים? מימין נעל גברית לנשים של פראדה, חליפה של פול סמית

אחרי עונות רבות של עקבים גבוהים באופן שערורייתי, מגיע טרנד המראה הגברי לנשים. ולא, לא מדובר בחידוש, גם לא בנסיון להדחיק את סממני הנשיות הקלאסית. מדובר בטרנד מפוקח שנראה כמעט חתרני בעיתוי הנוכחי. בעיקר כשהוא מגיע מוקצן מתמיד ובו ניתנת לנשים הזדמנות שווה לבחור.

תיק עור קשיח בסגנון תיק דוורים של סלין
תיק עור קשיח , מעין גרסה לתיק דוורים מבית האופנה סלין

לבחור מה ישרת אותן ומתי. זוג מכנסים שבשוליו יבצבצו נעליים שטוחות עם שרוכים לפגישה ביום? מגפונים קצרים ומחודדים עם עקבי סיכה לערב ? עצם עובדת היותן של אפשרויות מגוונות היא בבחינת הישג. נכון, מזה שנים, אין צו אופנה מחייב אחד ועדיין, מזמן לא נראו על מסלולי התצוגות, כל כך הרבה חליפות ומכנסיים, נעליים שטוחות ומגפיים נוחים.

מראה פנים טבעי וענק קשיח לצוואר בתצוגה של מרני, תיקים בהשראת תיקי מצלמות של אלכסנדר וואנג.
מראה פנים טבעי וענק קשיח לצוואר בתצוגה של מרני, תיקים בהשראת תיקי מצלמות של אלכסנדר וואנג.
מתוך התצוגה של אלכסנדר וואנג . שיער מוצמד כמו קסדה ואיפור אולטרה טבעי
מתוך התצוגה של אלכסנדר וואנג . שיער מוצמד כמו קסדה ואיפור אולטרה טבעי

מכנסיים לובשות כל הנשים כמעט אבל אלוהים כידוע נמצא בפרטים הקטנים. ולכן בעונה כמו זו שלפנינו, את ההתמצאות והעדכנות קובעים האביזרים. בתצוגה של מארני הוצגו תכשיטים קשיחים כמו הענק לצואר השחור הבוהק, איפור טבעי ושיער במראה כאילו מיוזע בסגנון “הרגע תקעתי גול”. לעומת זאת בתצוגה של אלכסנדר וונג , הוצגו תיקים שהם מעין טייק -אוף על מראה תיקי המצלמות ואת שיער הדוגמניות משחו בג’ל בוהק והצמידו מהודק לראש כמו קסדה בתוספת איפור אולטרה טבעי שהעניק להן מראה רובוטי.

אבל לא רק מעצבים שהקדישו את הקולקציות שלהם למשחקי גבריות- נשיות תרמו לנשים העונה אפשרויות לבוש נוסכות ביטחון ונוחות. גם הדי סלמן שעיצב קולקציה נפלאה לבית סאן לורן עליו הוא מופקד, ובו הוא שילב אלמנטים בסגנון שנות ה60 יחד עם סממני אופנת שנות ה80 ויתר על עקבים.  את שמלות הערב והחצאיות הקטנות הוא הציג עם נעלי מרי ג’יין נמוכות עקב או לחילופין עם מגפיים שטוחים באורך הברך. ובכך שחרר עוד קצת את הקיבעון ששמלות ערב ועקבים גבוהים הם צמד בלתי נפרד, ואפשר לעוד דור של נשים צעירות להלך בביטחון ובנוחיות.

 

שמלת ערב עם מגפיים שטוחים בתצוגה של הדי סלמן לסאן לורן. משמאל נעליים גבריות בתצוגה של מרני.
שמלת ערב עם מגפיים שטוחים בתצוגה של הדי סלמן לסאן לורן. משמאל נעליים גבריות בתצוגה של מרני.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן