מכנסיי כותנה צחורים הם פריט מפתח במלתחת הקיץ הזה. בעצם, תמיד הם היו הפנינה הבוהקת של קלאסיקת הלבוש הקייצי. מיימי מרילין מונרו דרך ג’קי אונסיס ועד עימנואל אלט עורכת הווג הצרפתי . מאת שירה ברויאר.


מכנסי אמלפי לבנים מכותנה מקולקציית הקיץ של co.co. צילום: לירון ויסמן.


אינס דה לה פרסאנז’ עם בנותיה. מכנסיים לבנים כמתכון אינסטנט למראה החופשה האולטימטיבי.

מאז קראתי את ספרה המצוין של אינס דה לה פרסאנז’ (כה אמרה אינס א’ ו-כה אמרה אינס ב’) “פריזיאן שיק” אני מחבבת מכנסיים לבנים במיוחד. הם מטיסים אותי ברגע לסמטאות עיירה ציורית בדרום איטליה, או לאי יווני שטוף שמש גם אם אני באפרורית שגרת העיר. אינסטנט חופשה לרגע. צרובים בתודעה בתמונות שהפכו לסימני דרך במפת דרכי האופנה.


פיי דאנווי במכנסי כותנה לבנים וגולף אפרסק לצד סטיב מקווין ב”The Thomas crown affair” סרט שכולו מופת של סטייל מודרני מ 1968.


מרילין מונרו במכנסיים לבנים וגולף שחור. שילוב שמקנה לה סטייל וקלאסה מהסוג שאף שמלת ערב לא הצליחה לנסוך בה.


ג’קי יחפה במכנסיים לבנים, 1966. צילום: פלז’ר פוטו.

וג’קי, כמובן. עוד בימי הבית הלבן על מדשאות האי ורקע הים באתר החופשה הנשיאותי ב“Martha’s vineyard” , והכי בתקופת אונסיס, כשהיתה משוחררת וחופשיה לתת ביטוי לחוש האופנתי המשובח שלה. “הפריזאית מעריצה את ג’קי קנדי בתקופת נשואיה לאונסיס. מכנסיים לבנים, טי שירט שחורה, סנדלים פתוחים, ומשקפי שמש אובר סייז. שיקי, אפקטיבי, וכל כך קל לחיקוי. ממש בזה הרגע” כותבת אינס בספרה ובהמשך מעניקה טיפ ליצירת “סלב שיק” : ג’ינס לבן + סריג עם פתח וי בכחול נייבי + סנדלי עקב וג’קט עור חום.


ג’קי קנדי בימי הבית הלבן. צילום: דייילי מייל.

אבל עכשיו קיץ ותיכף שבועות ובגד לבן הוא בגד לבן הוא בגד לבן. תמיד משרה חגיגיות ואצילות. חולצה, גופיה, אפילו שמלה לבנה, כולם כבר נטחנו ונלעסו עד דק אבל דווקא זוג מכנסיים לבנים, קלאסיים ונצחיים גם אם הם לא תמיד שימושיים, במיוחד שאני נמנית עם זן המתלכלכים…. ולמרות זאת, הקיץ הם מצטרפים לארון הבגדים כמו קנווס לבן ליצירת ציורים, הם הרקע המושלם והנייטראלי לשלל צירופים. עם שטוח או עקבים כמו שנועלת עימנואל אלט.


עימנואל אלט בג’ינס לבן. צילום: הלו סטייל.

צועדת ברחובות פריז בשיק אורבני. מדגימה איך איבזור משנה לגמרי את כל הסיפור. כי אחר כך, שתגיע הביתה ותחלוץ את העקבים ותתרווח על הספה יחפה, היא תראה כאחת מגיבורות הלייף סטייל האיקוניות בחופשה.

חדש בחנותלחנות

2 תגובות על “שעת המכנסיים הלבנים

 1. יפה טובול אומר:

  מתה על מכנסיים לבנים, ולצערי לא תמיד מוצאת כאלה שיחמיאו ובמחיר שפוי…..
  אשמח לקבל המלצה
  תודה

 2. שירה ברויאר אומר:

  הי יפה יקרה
  אני כמובן ממליצה על המכנסיים הלבנים שלנו בקוקו
  מכנסי אמלפי – 320 שקלים או מכנסי פנמה 340 שקלים. המכנסיים עשויים 100 אחוז כותנה בגזרה ישרה . את מוזמנת לראות באתר ולהזמין או לבוא לחנות בקהילת סלוניקי 7 נאות אפקה. קומה ב’. פתוח כל יום בין 10-18 וביום ו בין 10-14 . להתראות

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן