לא יודעת אם אני מעדיפה שתייצג אותי או תאפר אותי, אבל משהו אהיה חייבת לעשות עם מיכל סער שותפה מספר 485. ככה זה כשעורכת הדין מעברו השני של המייל מגדירה עצמה כ”עו”ד ועוד”, מאחלת לבתה לרשת את אוסף האיפור שיש לה (מצטערת, נשבעתי לא לגלות) ואז מתברר שהיא גם מדריכת פילאטיס. יש למישהי מישהו להכיר לה?

מגלה בת כמה? unnamed
בטח מגלה. 38  פתוחה למחמאות.

נשמע שרגילה אליהן. נראית צעירה מכפי גילך או “סתם” אוהבת מחמאות? 
מישהי שלא פגשתי 12 שנים אמרה לי בשבוע שעבר שאני נראית אותו דבר ו”איך זה יכול להיות”. עניתי לה שעליה עברו ארבעה ילדים כפול לילות ללא שינה, בעוד שאני ישנתי מצוין כל הזמן הזה.

מאיפה?
בית אריה. מכירה? כן? הפתעת. לא? זה גם סבבה.  כביש ראש העין-שהם? מזרחה משם.  כן. המשפחה שלי משם. עוברת לדירה שקניתי בראש העין בפרוץ 2016. 

זה אומר שבינתיים גרה בבית ההורים?
אני השכנה מלמטה.

משהו על המשפחה
אמא, אבא, 2 אחיות, 3 חתולות ופעמיים על הכיפאק. לא נשואה. לא בזוגיות. לא זוכרת כל כך איך עושים זוג…

איפה היית ומה עשית?
רשמית? רכשתי השכלה (רכשתי כי זה במכללה. נורא יקר לרכוש שם). עורכת דין במקצועי.  מאפרת (מקצועית) בשעות הפנאי, מדריכת פילאטיס בדימוס. עו״ד ועוד. משהו כזה. 

רגע, רגע – תרחיבי. עו”ד שעובדת איפה? יש לזה התמחויות, לא?
עובדת בחברת ביטוח, נמנעת מחבישת הקרניים והקלשון הכרוכים בזה תדמיתית – מתעסקת בנזקי גוף, ראש צוות של כמה עובדות מגניבות, בסך הכל מאוד מחבבת את העבודה שלי.
אי שם לפני 10 שנים, כשהגעתי ממשרד עורכי דין שמנע ממני לראות אור יום לחברת ביטוח וליום עבודה שנגמר ב 16:00, התפניתי לעיסוקי הפנאי שלי, שכללו בין היתר קורסים באיפור (“ביוטי”, אפקטים, קולנוע, ועוד מיליון השתלמויות וסדנאות תחת כל עץ רענן). אחרי שסיימתי את כל הקורסים האפשריים פניתי להשתלם ולעבור קורסים בהדרכת פילאטיס (מזרון ומכשירים).

ובאיפור – עובדת בזה עדיין ממש?
לא יכולה להגיד שאני עובדת בזה, כי אני לא משווקת את עצמי במיוחד. יש לי את הבנות הקבועות שמזמינות אותי להדרכות וסדנאות אישיות, כמתנה לחברה או אחות, ולאיפורים לאירועים משפחתיים.
יצא לי לעשות כמה דברים מעניינים.. כשנקראתי לאפר להקת מחול למשל, הייתי צריכה להפוך רקדנית מהממת בקושי בת 30 לאשה בת 80. נהניתי בטירוף. פה ושם היה גם איזה פיילוט לטלוויזיה… בפנטזיה שלי אני אתעסק רק בזה מתישהו. באיזור הפנסיה. או סוף המשכנתא. מה שיבוא קודם..

ואיך בתוך כל זה מצאת זמן לפילאטיס?
נשארו לי כמה שעות פנויות בין 21:00 ל- 23:00 בתנאי שלא היה כדורגל באותו יום… סתם, בזה הפסקתי להתעסק כשלא יכולתי יותר לשמוע את עצמי מבקשת בפעם המיליון להוריד כתפיים או לאסוף רצפת אגן.
אין לי יכולת לארגן את כל רצפות האגן של כולן. שכל אחת תדאג לשל עצמה בבקשה.

מה כתוב על כרטיס הביקור הדמיוני שלך (בלי צניעות בבקשה)?
וואו. השאלה הזו קשה לי. יש משהו כמו ״משפצרת בני אדם״? לא יודעת. מנסה לפחות. . . 

וואו. יש לך נסיון מוכח? המלצות לפי דרישה?
הכי המלצות לפי דרישה. את מאמינה ב”אם את מרגישה שאת נהדרת, את כנראה נהדרת”? אז כזה. משדרגת למישהי איזו טכניקה באיפור, או משהו בסגנון הלבוש, או אפילו מסגרת של משקפיים – וזה גורם לה להרגיש פתאום נפלא? אז כזה.

ואם היה לך כרטיס באתר שידוכים?
אז זהו, שהיה לי. ואז החלטתי שאין לי, ולפעמים יש לי ועובדה – עד היום זה לא ממש עבד, אז כנראה שזה בגלל שאני לא ממש יודעת מה לכתוב על עצמי. ישירה מדי.

מה השפיע על הטעם שלך?
לא ממש ברור לי. גדלתי ב״כפר״, אף פעם לא במטרופולין מרובה השראה, ולמרות זאת תמיד היתה לי משיכה לאופנה, לאסתטיקה, להופעה. איכשהו אני כנראה עושה משהו נכון – כי אני נשאלת המון על התחום הזה, יש לי נטיה להיות מוזמנת כיועצת למסעות שופינג של חברות, אולי כשאהיה גדולה אעשה מזה קריירה…

הכי אוהבת ללבוש?
משהו פשוט עם טוויסט בעלילה. ג׳ינס וגופיה, שחור, אפור, א-סימטרי ״בגדים שבאים עם ספר הוראות״ כמו שאמא שלי קוראת להם. 

עם מי את הולכת לקנות בגדים?
לעצמי? לבד. אני יכולה לקלוט בשניה וחצי משהו מקצה החנות ולדעת שזה זה.  אם יש איתי עוד מישהו – זה רק מפריע.  אם אני הולכת לקנות עם חברה – ברור שאצא עם שלל, אבל היא לא תשים לב מתי זה הספיק לקרות. (תשובה: בזמן שמדדת). 

אוגרת או מוסרת? 
אוגרת. מוסרת פריט בודד פה ושם. חייבת להשתפר בזה. 

פריט הכי יקר בארון
נעליים נחשב? אז trippen. נעליים שהן גם ארכיטקטורה.  1500₪ לזוג. יש לי לדעתי 8..

אם היית יכולה לשנות דבר אחד בעולם? 
זה היה משהו לטובת איכות החיים של חיות מחוסרות בית. 

מישהו להיפגש איתו? 
הפרטנר המושלם לי. 

מה את מאחלת לבתך?
לרשת את אוסף האיפור שלי יום אחד. 

מילה על כסף
רק אמצעי (שעושה כמעט הכל פשוט יותר להשגה). 

בקשה/ אמירה/ משהו ל co.co
פלטפורמה מדהימה, שהלוואי שהיה לי האומץ להמציא בעצמי… 
רוצות לעשות אולי איזה שת”פ? צריכות מאפרת?

פעם בשבועיים אני נפגשת כאן עם אחת השותפות שלנו לשיחה קצרה על עצמה ועל המשותף לנו (אופנה, בגדים ו co.co, כמובן). מוכנות “להסתכן”? הנה השאלון. כתבו ל info@collectivecollection.com והשאירו גם מספר טלפון. יהיה כייף. 

 

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן