אחת לשלושה חודשים בערך, אנחנו פותחות את המתחם למשך סוף השבוע, כדי לאפשר לשותפותינו הרחוקות מצפון ומדרום ושותפותינו העסוקות ממזרח ומערב לבוא להתחדש בשמלות, חולצות ומכנסיים, להחליף שלומות ולהנות מכוס קפה ומדידות במרחב החופשי. (מי שיודעת איך מעלים את טמפרטורת המים בתמי 4 תזכה להערכת הצוות והשותים).

נייבי, לבן ופסים לאביב. עיצוב: דליה קפוזה.

בדרך כלל החנות של co.co פתוחה בשעות עבודה נורמטיביות למדי. מעשר בבוקר עד שבע בערב. זה מאפשר לצוות לחלוק בגמישות את שעות העבודה, לארוז את השמלות שהוזמנו בלילה, לענות על הודעות של לקוחות שביקשו להתייעץ לגבי גיזרה או תשלום טלפוני במידה והשארת פרטי כרטיס האשראי עדיין חשודה בעינהם. כן, המגע האישי והקול הנשי בצד השני של השפופרת, נוסכים תחושת בטחון גדולה יותר מהפיירוול של צ’ק פוינט. אז הגיע הרגע, האביב כבר פה ובסופ”ש הקרוב זה קורה. קולקציית האביב מוכנה, שמלות וטי שירטס בצבעים משמחים כבר כאן ובפסח אפשר יהיה להכתים חולצה חדשה ברוטב.  דליה, מיכל, מירי ועדי תקבלנה את פניכן ביום שישי, וכח פרלמוטר המורחב עם שחקנית החיזוק אירית רותם ישרתו אתכן בשמחה בשבת. כולכן מוזמנות. ואם כל זה לא מספיק מפתה – אז יש גם מתנה לבוחרות נכון:  פריט לבחירתכן מקולקצית החורף על קניה מעל 1000 שקלים.

לקניית מכנסי פסים מהקולקציה החדשה קליק כאן 

לקניית טי שירט פסים קליק כאן

 

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן