הילה רגב מרחרחת דפים, מלטפת כריכות ואוגרת פנקסים יפים שעושים נעים בעין, אבל לא כל –כך שימושיים. יומנה של מכורה.

“זה לא ייכנס למזוודה”. ככה התחיל הריב הראשון שלנו בתור זוג נשוי. יש לציין שהיינו נשואים בדיוק שעתיים, מסוחררים ונרגשים מהחירויות המשפחתיות שנטלנו לעצמנו (חתונה סודית בניו יורק! בלי לספר לאף אחד! אוו-יה!). יצאנו מבניין הסיטי הול, סמוקי לחיים וצעירים עד אימה ומוכנים לעשות הכל, הכל! אפילו לישון! לאכול קאפקייקס! לטפס על האמפייר בילדינג! היי, רגע, זו חנות למוצרי נייר בפינה או שאתה סתם שמח לראות אותי? ושם, ליד הקופה, מוקפת בכל היופי שיש לחובבי מכתביות שהתבגרו להציע, הוא זרק לי “זה לא ייכנס למזוודה”. וגם “בשביל מה את צריכה את זה?” ואז הרהיב גם באיזה “אבל יש לך בדיוק שניים כאלו. ראיתי בתיק שלך”. בחורה אסטרטגית כמוני, במיוחד שאמרה כרגע איי דו לגבר של חייה, צריכה לדעת אילו מלחמות להילחם ומתי לסגת בגאווה. הסתכלתי עליו. הוא הסתכל עליי. דממה עמדה בחלל. ואז לקחתי מול הפנים שלו  עוד מחברת בכריכה קשה והנחתי בקופה. “אני צריכה את זה” קבעתי. “תתמודד”.

אנחנו עדיין נשואים.

ואני באמת צריכה את זה. את זה ועוד עשרות הפנקסים, המחברות, ניירות העטיפה-היפים-מדי-לשימוש-אז אשמור-אותם-לנצח. אני בנאדם כותב. אני יוצרת. אני תמיד צריכה איזושהיא חתיכת דף יפה ומדי כדי לשרבט עליה. טוב, זה שקר. אני לא מעיזה לכתוב במחברות היפות שלי. הנה, רק השבוע ראיינתי איזו סלב על חלק אחורי של פתק למונית. כולל ציטוטים על ילדות קשה ואימהות מאוחרת. בפריטים היפים באמת אני לא מעיזה להשתמש. רק לשלוף אותן בהזדמנויות חגיגיות או בפגישות פוטנציאליות. “את יושבת מולי עם שמלת מעצבים ומכשיר סלולרי שעוד לא יצא לשוק?” אני חושבת מול בת שיחי בהזדמנויות רבות מדי “הא! קחי לך מחברת עם הדפס דקלים שמצאתי באיזה אתר שאפילו לא עושה משלוחים לארץ! איפה זה ואיפה נעלי המיו מיו שלך!”.

הן אגב, כמעט אף פעם לא ממש מתרשמות. אבל זה בסדר. ‘פייפרית’ אמיתית (מכורה למוצרי נייר) לא צריכה את תמיכת הקהל. בשביל זה יש לה את פינטרסט. וחנויות נפלאות של מכורים כמוה שפונות ישירות לאיבר הכי חשוב בגוף האדם – הארנק. הן יודעות להציג חלונות ראווה שעושים כיף בנשמה וחשבונות אינסטגרם – חלונות ראווה וירטואלים בעצם – שיזיזו אותה היישר לקופה. וזה בסדר, מי צריך עוף לשבת כשיש לך מעטפות עם נצנוצי זהב בעבודת יד?

חמישה מותגי נייר שמאווררים את הנשמה ולמה את צריכה אותם (את לא אגב. זו שאלה מכשילה).

belle & boo

UK Mother's Day is on March 6th. Have you got anything nice planned? X

A photo posted by Belle & Boo (@belleandboo) on

קהל יעד חובבות וינטג’ ועבודת יד. אימהות שמפנטזות על חדר ילדים מושלם עוד בשלב הדייטים. אספניות מכתביות מהאייטיז.

בחתימת המייל “שיהיה לך יום קסום”

מקור מנדי סוקליף היא מאיירת בריטית המתבססת על זיכרונות הילדות הפרטיים שלה. האיורים שהיא מאיירת בכתב יד מתבססים על הילדה בל והארנב בו. וכן, זה חמוד ומתוק כמו שזה נשמע

במה להשקיע כרטיסי ברכה נהדרים שאפשר למסגר לחדר של הילדים

בקיצור פו הדב, רק בעפרונות מים

להתחפר באינסטה belleandboo@

KIKKI.K

קהל יעד שוחרי העיצוב הסקנדינבי, אנשים שאין להם כלים על השיש, מכורי האיורים המינימליסטים.

בחתימת המייל “כשכל העולם שקט, כל קול נחשב”

מקור חברת עיצוב שוודית שהיא סוג של קולקטיב אמנים. הם יושבים ביחד בשולחנות עץ טבעי שרק רגל אחת צבועה בירוק מנטה והשנייה בורוד וממציאים מוצרים ומתנות. אחד מהם, בי נשבעתי, הוא “הספר הקטן לאוהבי מוצרי הנייר”. הו!

במה להשקיע יומן בכריכה קשה בה תפרשי את תוכניותיך לרבעון הקרוב. שלב א’ – לישון

בקיצור חמוד, אבל עם קריצה. יראה נפלא במבואה

להתחפר באינסטה kikki.k@

rifle paper co

קהל יעד אנשי הקראפט וה-DIY, אנשים שתלויים להם הדפסי פרחים בסלון בקטע אירוני אך מודע לעצמו, נשים שמוכנות להשקיע בלוח שנה אמיתי (אמיתי=לא גוגל קלנדר)

בחתימת המייל “כל האפשרויות פתוחות בפנינו. עלינו רק לבחור”

מקור אן בונד, המעצבת הראשית והבעלים של החברה מאמינה בדברים הקטנים שבאים מהלב. פתק קטן, זר פרחים שיובש באוויר הפתוח, כתר נייר לתינוקת. רגע, כתר נייר לתינוקת?

במה להשקיע אה, כתר נייר לתינוקת! ולאנשים עם חיים חוץ מהילדים – סדרת כרזות הערים המאויירת

בקיצור עבודת יד בהשראת הסבנטיז

להתחפר באינסטה riflepaperco@

Paper ways

קהל יעד מעצבים גרפים, אנשים שרצו להיות מעצבים גרפים. אנשים שתלויים להם משפטי השראה מהפינטרסט באופן ספייס

בחתימת המייל “אל תדפיסו מייל זה. התחשבו בסביבה”

מקור חברה קוריאנית ששואבת השראה מעולם הנסיעות בעולם ומעצביה כנראה חיים את החיים שכולנו רוצים אבל לעולם לא יהיו לנו. סנוב, במרקש כבר איירת?

במה להשקיע מחברת סקיצות חלקה עם איור גרפי מדויק שתוכלו לשלוף בשדה התעופה. בזמן שאתן מחכות שסבתא תנחת מהטיול ברומניה.

בקיצור מינימליסטי, איכותי, נחשק עד אימה.

להתחפר באינסטה אין להם (!) אבל חפשו את ההאשטג paperways#

Timbergram

קהל יעד בוגרי תואר שני לאיכות הסביבה, בעלי קומפוסט ביתי, טבעוניים עוד לפני שזה היה אופנתי.

בחתימת מייל “האושר מתחיל בתוכנו”

מקור חברה אנגלית עם אג’נדה ירוקה המקפידה על ייצור גלויות עם ציורי בעלי חיים, טבע ומה שמסביב על גבי נייר עץ ממוחזר או לפחות כזה המבוסס על עצים שגדלו ביערות מורכבים. בחברה דואגים לשתול עץ באפריקה על כל עשר גלויות ובאופן כללי מקדימים אג’נדה למכירות, שזה יפה.

במה להשקיע סט גלויות יפה שיאיר את המקרר המבאס שלכן

בקיצור טבעי ויפה, כמו הגינה שלעולם לא תהיה לי

להתחפר באינסטה timbergramteam@

רוצה לרחרח ניירות משובחים? כאן מתחילים
גלוית יום הולדת שאפשר למסגר בכיף בחדר של הקטנטנים, מחברת שאפשר לשלוף באלגנטיות בבית קפה, היומן שתמיד רצית לכתוב

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן