לקוחות ושותפות יקרות, שותפים נכבדים,

דיווח השותפות הראשון לשנת 2020 היה צריך להראות לגמרי אחרת. אבל הנה הוא, תמציתי, גלוי לב, ומלווה בפרשנות בגרוש ותוכניות לעתיד.

יום העצמאות הקרב מעלה הרבה מחשבות על משמעותה של עצמאות כערך. החשיבות שיש לכל אדם ואדם בידיעה שהוא יכול להתקיים  ולקיים את נפשו וביתו באופן עצמאי, בזכות ולא בחסד.
לעסקים העצמאיים שפועלים עם צוות קטן, תזרים מזומנים הדוק ואפס תמיכה מהמוסדות ומהבנקים, המצב הנוכחי הוא לא פחות מאסון. חלקם לא יוכלו לחזור לפעילות בגלל קושי כלכלי, חלקם יגררו רגליים בחודשים הקרובים ויתקלו בקושי גדול לחזור לפעילות ולייצור שוטף דווקא כשיצטרכו להצטייד ולממן את העונה הבאה.

הצפי שלנו הוא שהרבה עסקים עצמאיים כאלו, בין אם מדובר בחנויות בוטיק או משרדי יעוץ, יאלצו לסגור בגלל הקושי הכלכלי והקושי של הלקוחות לשוב להרגלי הצריכה טרום הסגר העולמי. 
אנחנו נערכות לכך שלמרות הכל, נצליח לחמוק מהמציאות המאיימת הזו. התוכניות מתעצבות במרץ באקסלים ובשולחן העיצוב, החנויות הביתיות שלנו הן הדבר הנכון בזמן הנכון והשואורומריות מתקשרות איתכן אישית, מביאות משלוחים הביתה וממרקות את החנות באלכוהג’ל לקראת הפתיחה הצפויה.

האתר פועל במשנה מרץ והכפיל את מכירותיו. למרות העומס החריג במשלוחים, שיוצר לעתים בלבולים ועיכובים, אנחנו מצליחות לשמור על שרות לקוחות יעיל, חם והמיילים מכן מחממים את הלב. (תמשיכו! ברגעי יאוש זה הדבר שמחזק אותנו יותר מכל).

הופתענו לטובה ואנו מעריכות מאוד את נכונותכן, אפילו יותר מבעבר, לרכוש מוצרים ב-PREORDER למרות שהמתפרות סגורות והדגמים מגיעים בזרזיף דק למחסן.
ראינו מה קרה לעולם כשהוא עצר מלכת. 40% ירידה בזיהום אויר והרס הסביבה. רק ייצור מופחת באופן מהותי ומיידי יכול להשפיע כל כך. מה גם שהמחסנים (של כולם, בכל העולם) מלאים בכל טוב ואין צורך לייצר עוד ועוד.
ה-PREORDER הוא הכלי שעוזר לנו לייצר וודאות מסויימת במצב של אי וודאות.

כעת, יותר מתמיד בחרנו לנקוט באסטרטגיה שמרנית, שמניחה שתעבור לפחות שנה עד שדברים יחזרו למסלולם. אנחנו מניחות שנמכור הרבה פחות מהתכנון המקורי, שנייצר פחות, שנוכל להשקיע פחות בשיווק ובפרסום ונייצר הרבה פחות כי כולנו צפויים לחזור לחיים עניים יותר, מבולבלים יותר ובחשש רב יותר על עתידנו.
אנחנו מתאימות את אופי הפעילות שלנו לתקופה, והמשמעות היא שנעשה הרבה יותר עם הרבה, אבל ממש הרבה, פחות.

בשנה הקרובה, יותר מתמיד, נצטרך את עזרתכן כלקוחות נאמנות וכשותפות תומכות. כל אזכור של CO.CO ברשתות החברתיות, בקרב החברות או בסביבה העסקית שלכן מסייעת לחשיפה של ציבור חדש למותג החברתי שלנו. כל לקוחה חדשה שתגיע היא כתף נוספת שמבטיחה ש CO.CO תצלח את התקופה נישאת על אפיריון ולא פצועה על אלונקה (ואף מילה על האלונקה הפוליטית המייאשת).

כשנחזור מהסגר ניפתח שתי חנויות ביתיות חדשות שמחכות לנו כבר למעלה מחודש, נחזור לימי צילום השותפות העליזים ומי יודע? אולי אפילו נקיים שוב סלון תרבותי. אז שותפה שמעוניינת להצטלם בעתיד, מוזמנת להירשם. 

מי שקוסם לה הרעיון לפתוח חנות ביתית יכולה לקרוא על זה כאן ופניות לפתיחת שואו רום של CO.CO אפשר לשלוח לכאן.

לקוחות שרוצות להצטרף או שותפות שרוצות להוסיף תקציב כדי שיהיה למה לחכות, יכולות לעשות זאת בשמחה.
כך הופכים הוצאה להשקעה!

מבחינתנו, אופטימיות היא שם המשחק, ולכן אנחנו מתכוונות בכל דרך (סבירה ובתנאי שלא תיכאב) להישאר במשחק!

 

תודה לכן על החיזוקים, הקניות והמילים הטובות.
יום עצמאות שמח,
הרבה בריאות ונתראה באתר ובחנויות
שלכן,

צפרא פרלמוטר
מנכ”לית

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן