סקיני או מתרחב? כחול או שחור? תשכחו מההתלבטויות הרגילות בנוגע למכנסיים שלכן, מעכשיו זה יהיה עם מלבנים או מעויינים? בגוון אפרסק או זהב? שירה ברויאר סוקרת את החידושים בגיזרת המכנסיים.

רק במכנסיים אפשר לשבת ככה, בגליצ’ת כסא נונשלנטית כמו קטרין הפבורן. בשמלה או חצאית זה כבר סיפור אחר. עונת הסתיו -חורף הקרובה דווקא הולכת להיות משופעת בשמלות וחצאיות נהדרות ויחד עם זאת, דווקא בגזרת המכנסיים מתרחש משהו מעניין…משהו שהוא מעבר לגזרה. סקיני, ישר או מתרחב? מעבר לאורך. עד העקבים או נושק לקרסול? עכשיו המנעד מתרחב ונפתח. הסתיו בפתח ואתו שלל מכנסיו.

על מסלולי התצוגות במילנו הציגה קונסואלה קסטליוני עבור ‘מרני’ חליפת מכנסיים בדוגמאות קטנות של מלבנים ומכנסיים בגזרה גברית בגווני אפרסק, כחול וירוק כהה.
החולצות גבריות והמראה הכללי מושאל מהמלתחה הגברית עם טוויסט מפתיע של צבעים נשיים ודוגמאות עשירות.

דרק לם הציג מכנסיים בדוגמאות מנומרות בגזרת ג’ינס צמוד ופול סמית צירף מכנסיים מחויטים מצמר אדום לסריג פוקסיה ומעיל סגול בהרמוניה של צבעים חזקים ועמוקים.

את הפן הרפוי, הנינוח והגולש תרם מרק ג’יקובס שעיצב ללואי ויטון מכנסי צמר רכים עם דוגמאות קטנות של פרחים נוצתיים סגלגלים על רקע כחול בצירוף סריג ומראה בהשראת חדר השינה עם מכנסי פיג’מה וחולצות פיג’מה עם הדפסים קטנים למתקשות לקום בבוקר.

לקו הבגדים שלו עיצב מרק ג’יקובס מכנסיים בדוגמאות בירוק-שחור על רקע כחול באורך הקרסול עם חולצות תואמות בעוד שלערב זוהר, הציעה דיאן פון פרסטנברג מכנסי זהב צרים בצרוף חולצת משי רכה עם עלי זהב ומעיל באורך הברך.
ולחשוב שרק משנות ה60 בעצם נשים התחילו ללבוש מכנסיים כדבר שבשגרה…


מכנסיים בדוגמאות מלבנים מקולקציית הסתיו- חורף של קוקו בעיצוב דליה קפוזה.

חדש בחנותלחנות

3 תגובות על “מכנסיים עכשיו

  1. צפרא אומר:

    אוי נעמה, נעמה, צרות של רזות
    כשנהיה נורא גדולים ונוכל להרחיב מאוד את מנעד המידות, יהיה, מבטיחות. בינתיים כבר בשבוע הבא תוכלי למצוא סנוניות ראשונות

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן