מהפוליטקאיות שרצות לבחירות לראשות עיריית פאריס ועד לבת של של מיק ג’אגר: כולן לובשות ז’קט! הפריט הכי מגן, מארגן ומאפשר שילובים בין הנשי -גברי, למחויט -חופשי. מאת שירה ברויאר.


ז׳קט למתמודדות לראשות עיריית פאריס. בסיסי, סמכותי, בגובה העיניים.מקור.

השבוע התפרסמו בכל ערוצי המדיה תמונות המתמודדות למירוץ לראשות עיריית פאריס.
שתיהן לבשו ז’קטים שחורים. אן הידלגו הסוציאליסטית, בת המהגרים מספרד המכהנת כסגנית ראש העיר והמובילה בסקרים, לבשה ז’קט עם דשי צווארון פתוחים מעל טי שירט לבנה. נטלי קוזסקו מוריזט השמרנית, ‘נסיכת הקרח’ ממוצא פולני ובת טיפוחיו של סרקוזי לבשה ז’קט שחור קלאסי מעל טי שחורה. העובדה ששתי הפוליטקאיות הפריזאיות שלרשותן עומד מבחר בגדי מעצבים צרפתים מעורר קינאה בחרו בפריט בסיסי כז’קט שחור מובנת מעליה. הז’קט הוא הmust have של המלתחה הנשית בעשור השני של המאה ה21 אחרי הג’ינס והטי שירט. לא במקרה הוא צלע במשולש הג’ינס – טי שירט – ז’קט. הוא נותן את המסגרת. משדר סמכות, נוסך ביטחון ויחד עם טי שירט, גם ראשת העיר לעתיד של פאריס יכולה להראות רשמית במידה ויחד עם זאת עניינית, בגובה העיניים. בלי המאמץ להדמות לגברים בחליפות וחולצות מכופתרות כמו שהיה נהוג בסוף המאה הקודמת.


מתוך הווג הבריטי.

וזו היא ג’ורג’יה מיי ג’אגר כפי שצולמה ל’ווג’ הבריטי במהדורת פברואר. בתם בת ה 22 של ג’רי הול ומיק ג’אגר מדגימה יפה את תקפותו של הז’קט כפריט חוצה עדות וגילאים במלתחה הנשית. מחויט, מגן, מסדר אבל גם נעים, סקסי, עוטף ברכות ומשתלב עם חצאית אביבית קלילה.


שלב וערבב, ג’קט מעל טי לבנה ובויפרנד ג’ינס עם נעלי עקב.

הרעיון הכללי כפי שכבר הבהירה גורו הסטייל הפריזאי אינס דה לה פרסאנז’ בכתבות המגזין מהשבועיים הקודמים (כה אמרה אינס א’ וב’) הוא לשלב ולערבב. פריט גברי כמו ג’קט מחויט עם פריט נינוח כמו בוי פרנד ג’ינס, טי שירט וזוג נעלי עקב למשל, ייצר את האיזון בין הגברי-נשי והמחויט -נינוח.

וזו גראנס דורה.צלמת, מאיירת אופנה , סופרת ובלוגרית ובת זוגו של סקוט שומן,the saratorialist שמדגימה איך עושים זאת בפאריס. עם ז’קט שחור פשוט, מכנסיים בגוון טבעי , טי שירט וצעיף משתנה בהתאם למזג האויר , סיגריה וחיוך.


מקור

ברחוב בפריז בשבוע האופנה, צילמה גראנס מריה לואיזה אחת. ואיזה סטייל: ז’קט מחויט אפור ומתחתיו חולצה לבנה, חגורה ומכנסיים שחורים. לכאורה קאלסיקה אבל כמה ניואנסים יש בהופעתה שכולה פשטות מעוצבת לעילא. תנועת הז’קט, רכות החולצה והחפתים הגולשים בנון שלנטיות לצד מכנסיים גבריים שמונחים בריפיון יוקרתי.

תל אביב, בין חורף חמים לאביב הפכפכף היא מקום מצוין לגדל בו ז’קט. קל, נגיש והכי חשוב: גמיש! עם ג’ינס וטי שירט לבנה, ג’קט נוליטה מקולקציית קוקו מאזן את ההופעה. מחויט ועם זאת אלסטי , עשוי סריג ז’אקרד שמאפשר חופש תנועה.


צילום: לירון ויסמן.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן