תהליך ארגון החתונה הוא אחד התהליכים הקשים אך המרגשים ביותר שעוברים על בני זוג. לא מעט לחץ נוצר בזמן התהליך, לא מעט תהיות ומחשבות, אי וודאות וספקות. אך יש בתהליך הזה, בוודאי עם השלמתו, הרבה רגעים קסומים. דוגמא לכך אפשר למצוא כשהולכים לרכוש חליפות חתן או שמלות כלה.

מן הסתם בני הזוג לא הולכים ביחד לרכוש את החליפה או את השמלה. בדרך כלל נהוג שהכלה הולכת לרכוש את השמלה ביחד עם אימא שלה וחברה טובה, לעיתים גם עם חמתה וקרובי משפחה נוספות. רכישת שמלת כלה היא דבר לא פשוט, ישנן כלות שמעדיפות ללכת על עיצוב אישי ואז הן יוצרות סקיצה בעצמן של השמלה או שמחפשות עיצובים שונים שניתן לתפור, ואז הן לוקחות את הדוגמאות לתופרות או מעצבות ומבקשות מהן לתפור להן שמלה על פי הסקיצה. אפשרויות אחרות הן שמלות כלה על פי עיצוב קיים, וכן לשכור שמלה קיימת.

עבור החתנים, רכישת חליפות חתן היא הליך מעט שונה. בדרך כלל הם עושים את זה עם אימא, אבא או אח גדול.  ניתן לרכוש חליפות בעיצוב אישי ולצידן ישנן חליפות 3 או 2 חלקים על פי עיצוב מוכן של המקום בו רוכשים את החליפה. לצד החליפה רוכשים הבנים גם עניבה מתאימה, נעליים, ויש חתנים שמוסיפים לחליפה גם כובע ייחודי (אשר מהווה תחליף לכיפה או לחילופין מסירים אותו לפני הטקס בשביל להניח את הכיפה על הראש) וכן מטפחת מעוצבת בצבעי החליפה אותה שמים בכיס הקדמי שלה.

איך בוחרים חליפת חתן

בעוד עבור הכלות ישנן אינספור מגזינים וחוברות בהן ניתן לקרוא כיצד לרכוש שמלת כלה, עבור גברים אין כמות דומה של מגזינים ומדריכים כיצד לרכוש חליפות חתן.  אנחנו ננסה לענות לכם על השאלה על מנת שתוכלו לרכוש חליפות מתאימות ויפות.

אפשר למצוא בשוק החליפות, מספר דוגמאות של חליפות חתן. החליפות הקלאסיות הן חליפות 3 חלקים, בתיאום צבעים הולם, בדרך כלל מדובר על צבעים כהים שנחשבים שמרניים יותר. גברים שמעוניינים בחליפות יותר “חגיגיות” יכולים ללכת על צבעים בהירים, דוגמא קרם, בז’ ואפילו אפור בהיר. לעומת זאת, מוטב שלא לבחור חליפה כהה לגמרי,קרי שחורה, שאיננה מתאימה לאירוע משמח כמו חתונה.

חליפות חתן לא חייבות להיות עם עניבות וגם לא חליפות רשמיות. ניתן לעצב אותן באופן קליל, למשל עם עניבת פפיון על גבי חליפה שני חלקים או גם ללא עניבה בכלל אלא בחליפה סגורה שמתאימה לחורף או חליפה קייצית שכוללת חולצה קצרה ומכנס ארוך.

לסיכום, בתוך ארגון חתונה שהוא כאמור תהליך מורכב ולא קל, יש אפשרות ליהנות מרגע אחד קסום וכיפיי בו רוכשים את השמלה והחליפה ולהתחיל לדמיין כיצד זה ייראה בערב החתונה.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן