בנויה לקשר? מאמינה במחוייבות? צפרא פרלמוטר מזמינה אותך להצטרף למהפכה.


גם סופיה קופולה משקיעה בחולצות. צילום: פינטרסט.

כולנו הבנו מזמן שהצרות הרציניות הן אי השיוויון הגדל ופרנסה שקטנה. כל היתר זה רעש רקע. תוצרי לוואי של היתרון המוחץ שיש לגודל כתוצאה מעיוותי הגלובאליזציה שהתפרצה עלינו בעשרים השנים האחרונות. העתיד כנראה לא יהיה שונה בהרבה. ארגונים גדולים יהיו הרבה יותר גדולים ויבלעו את הקטנים, העשירים יהיו יותר עשירים, וכל היתר ינבחו כשהשיירה תעבור. ואם זה לא ברור, אז נראה שארגוני הענק האלו, שישארו מעטים ובודדים במערכה, יצטרכו לפרנס לא רק את העובדים שלהם אלא גם את כל אלו שלא יעבדו (ויהיו הרבה כאלו). כי בעתיד, נהיה כל כך יעילים שפשוט לא תהיה עבודה לכולם. אבל בינתיים, המשכורות מתכווצות בעוד שתיגמול הבעלים והמקורבים ממריא (אל על), הבונוסים המופרכים מתנפחים, והם אוכלים ושותים כאילו אין מחר. מדכדך, אין מה לומר.

אבל תתארו לכם שפתאום קם ארגון אחד ששובר את הכללים. איך? עם חולצה אחת בשנה.
תארו לכם ארגון אחד שחורט על דגלו פערי שכר של לא יותר מפי עשר. עובד זוטר מרוויח 4000 שקל? מנכ”ל לא יוכל לקבל יותר מ 40,000 שקל בחודש.
ארגון אחד שמנוהל על ידי דירקטוריון שיוויוני שחציו מורכב מנציגי הציבור, למען השקיפות ובשם האחריות.
ארגון אחד שישאל את הלקוחות מה ירצו לקנות, כדי לייצר פחות ולשמור על העולם קצת יותר.
ארגון אחד שיפריש מעשר מהרווחים לתמיכה בקהילה, ולא משיקולי מס או לצורך מרוק המצפון.

CO.CO. היא ארגון כזה. וכל מה שצריך כדי שהוא יתקיים לאורך זמן, הוא להחליט לרכוש בו בגד אחד בשנה. כן, זה מה שצריך כדי להחליט שכדאי להיות שותפה שלנו. אם מצאת אצלנו בגד אחד שאת אוהבת, ובודאי אם מצאת יותר מזה, מתבקש שתצטרפי אלינו למהפכה. למה מהפכה? בואו נשחק קצת במספרים שמספקת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה:
במדינת ישראל יש כ 8 מיליון אנשים, כ 30% מהם בגילאי 35-65, חצי מהם נשים, ונגיד ש 10% מהן משתייכות לעשירון העליון. מדובר בכ 120,000 נשים. בהנחה שכולן מתלבשות, הן מוציאות 333 ש”ח על בגדים בשנה? או 3333 ש”ח בשנה? כנראה שכן. מדובר במאות מיליוני ש”ח שאנחנו משקיעות באחרים בלי לחשוב פעמיים. וזה רק בארץ. כמה כמונו יש בעולם?

אז איך מצטרפים למהפכה?
את משקיעה, מקבלת בגדים (שמן הסתם ממילא היית קונה) בשווי הסכום שהשקעת, (כל שנה שליש), הופכת לשותפה במיזם אופנתי חברתי ומגניב, וגם שותפה ברווחים. השקעת מעל 10,000 ש”ח? יש לך גם 25% הנחה לכל החיים.
אפשר בקלות רבה להקים ארגון ענק ששייך לכולנו. אפשר לסמן דרך, להראות שאפשר ונחוץ להתנהל אחרת. חולצה אחת בשנה! זה מה שצריך. המהפכה בדרך!

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “חולצה אחת בשנה

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן