הקיץ עוד כאן , הסתיו כבר מורגש… תיכף נחפש קדיגן מתאים למזג האויר המתחלף שירה ברואיר על הפריט הכי טריקי בארון


אידאלי לעונות מעבר: קרדיגן עם חצאית וסנדלים : צילום www.thesartorialist.com

קרדיגנים הם מסוג הפריטים הכי טריקים שיש. הם אידאלים לעונות בהם מזג האויר הפכפך. לובשים אותם עם צינת הבוקר מעל גופייה או טי שירט עם מכנסיים או חצאית וכשמזג האויר מתחמם, מקפלים אותם לנקניק בד שאפשר לתחוב בקלות לתיק. שוב מתקרר? ברגע שולפים אותם מהתיק ומתעטפים בחמימות. המראה המקסים הזה שמשלב קרידגן עם סנדלים, קצת קיץ עם קצת חורף, צולם בניו יורק על ידי סקוט שומן, הלו הוא ה’סרטוריאליסט’ הלוכד במצלמתו מתלבשים מצטיינים בבירות האופנה בעולם. זהו מראה מעודן ורב שיק, אבל זהירות…הוא יכול בקלות לגלוש למראה ה’הרגע חזרתי מפעולה בקן בני עקיבא’.


מימין: סופיה קופולה מדגימה איך עושים את זה נכון ואלגנטי. משמאל: איך עושים את זה נכון ויומיומי.

כשהם גזורים בגזרה מחמיאה, קרובה לגוף, מסריג דק ומשובח יש לקרדיגנים תכונה מצוינת: הם יודעים להשתלב בקלות בכל הופעה. אפשר ללבוש אותם כמו סופיה קופולה, אישה שיודעת שיק מהו, ישירות על הגוף באפור פשוט ומושלם ולצוות להם מכנסיים מחויטים באורך הקרסול שידגשו פיסת עור חשוף בנעליים אלגנטיות ואפשר ללבוש אותם סתם כך, מעל טי שירט ומכנסיים להופעה יומיומית יפה ופשוטה. גם במקרה זה דרושה זהירות…קרדיגנים יכולים בקלות להראות סתמיים ומשעממים אם הם לא בפרופרציות מחמיאות, לא בצבעים הנכונים ולא מחומרים ראויים..


קרדיגן עבה ? רק אם את מוניקה בלוצ’י…

כשבוחרים קרדיגן מוטב לזכור שאם את לא אלילת סקס כמו מוניקה בלוצ’י או רזה כמו דוגמנית, סביר להניח שקרדיגן עבה, יפה ומפתה ככל שיהיה, בעל ארומת כפר דייגים נורווגי או פרטוגלי, יוסיף לך נפח מיותר. הסתפקי בקרדיגן דק אבל נסי ללבוש אותו ישירות על הגוף ליצירת מראה נשי וחושני.


קרדיגן בשילוב עם חצאית או במראה נון שלנטי. מקור.

את הקרדיגן שאנחנו רגילים לראות כאחד הפריטים הכי מובנים מאליהם, שמה שמייחד אותם בנבדל מסוודר רגיל זה שלא לובשים אותו דרך הראש אלה דרך השרוולים ואז רוכסים מלפנים או לא, המציא לא פחות מאשר הנסיך השביעי של קרדיגן (עיר באנגליה במחוז ויילס). הנסיך, מייג’ור ג’יימס ברודנל, התפרסם לאחר מלחמת קרים, בה הוביל לניצחון הסתערות של הבריגדה הקלה כגנרל ראשי בצבא בריטניה. הנסיך נהג ללבוש מקטרן סרוג מהסוג שהקצינים הבריטים נהגו אז ללבוש ופרסום סיפור הקרב המהולל בפיקודו, הביא לפופולאריות של פריט הלבוש הזה.


כחלק מהפריטים הנחוצים למלתחת הסתיו הקרוב עיצבה דליה קפוזה, מעצבת הבית של קוקו קרידגן מסריג דק מכותנה בעלת טקסטורה מקומטת בלבן או שחור במראה נון שלנטי, רגוע, חמים ונעים.

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “זמן קרדיגן

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן