שכבות יכולות להיות מעולות כשהן נראות נכונות נונשלנטיות, אבל גם פוטנציאל לאסון אסתטי. אז הנה כמה פריטים ששווה להחזיק בארון- גם כשלעצמן וגם לתמיכה בלוק השכבות המבוקש. מדריך מצולם

חודש מאי הוא אחד החודשים המאתגרים להופעה- מחד חמסין מאידך מזגן, חם (אבל נורא) ביום אבל קריר (מאוד, לרגישות) כששוקעת השמש. אחת הדרכים להפוך לימונים ללימונדה היא לאמץ את מראה השכבות הקוליות בתקופה הזו של השנה. אז הנה כמה פריטים שיעבדו מושלם גם בפני עצמם וגם בתוך מראה שכבות, בין אם יכרכו על המותן או יונחו כעליונית. בשביל הגיוון והאתגר והעניין נשחק במשחק דמוי החבילה עוברת- כל פריט ישמש כפריט בסיס בלוק אחד וכפריט משלים בלוק שאחריו.

חולצה לבנה מכופתרת
החולצה הלבנה המכופתרת היא הפריט המושלם והוורסטילי מכולם. עם צווארון סגור היא משדרת מראה מסוג אחד, ועם כפתורים עליוניים פתוחים היא משדרת מראה אחר לגמרי. כנ״ל לגבי הקיפולים בשרוול ואפילו העמדת הצווארון או אי ההעמדה שלו- נסו בעצמכם את כל האפשרויות, המועדפת עלינו ובמיוחד לבעלות חזה קטן עד בינוני – שניים וחצי עד שלושה קיפולים בשרוול, צווארון מכופתר לכל אורכו ובשילוב מכנסי גומי שיקחו את הלוק הרחק ממחוזות הדודה.

בשכבות- חולצה נקשרת
חולצה לבנה נקשרת זה קטע. כמו חולצות הפלאנל של שנות התשעים אבל בלבן וצחור על שמלת פסים בגוונים של שחור ולבן. זה מדגיש את המותן, מסייע לקוליות של הלוק ובעיקר אחר וקצת מיוחד.

שמלת פסים שחור לבן בשילוב חולצת שמלה  מג׳ינס
נכון, בפריים הזה פחות ניכרת ההשתלבות המושלמת של הג׳ינס והשחור לבן, אבל מההצצה הקטנה שלמטה אתם יכולים לראות למה אנחנו מתכוונים לא? קריר במשרד ומחניק בדרך לשם? חם במהלך היום אבל בערב כבר בא לך לזרוק על עצמך עוד משהו אבל מעיל? פריט מנצח.

אבל גם עם מכנסיים
את רואה שחולצת/שמלת הג׳ינס הזו מושלמת? ברור שהיא עובדת גם כשמלה בפני עצמה, אבל איזה כיף שהיא מחמיאה כל כך גם כשהיא פתוחה, ארוכה, ויוצרת צללית משגעת ואפילו מסייעת בטשטוש ירכיים או כרס קטנה אם צריך. עם הג׳ינס הלבן הזה וחולצת האפורה הזו מתקבל לוק בוהמייני משהו ומעורר מחשבות אינטלקטואלות.

ג׳ינס לבן עם חולצת בייסיק אפורה
הורדנו את שמלת הג׳ינס ונשארנו עם לוק נורם קור אולטימטיבי ומחמיא בטירוף במיוחד לבעלות מבנה מלבני או נערי. בעלות מבנה גוף תפוחי או אגסי- עדיף לבחור באחד משני הלוקים הקודמים.

וחזרנו לחולצה הלבנה
ג׳ינס לבן וחולצה לבנה מכופתרת הם שני עולמות שונים, והם עובדים לא פחות ממכנסי שרוך ומכופתרת- רק אחרת. שמים לב איך הצווארון הפתוח משתלב מעולה עם שרוולים מקופלים ? מצחיק, אבל יש כללים משוואתיים שכאלה שאספתי עם השנים ותמיד קשה יותר להסביר מלהראות.

צלמת חלי פרידמן
דוגמנית חן סבן

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן