חדש בחנותלחנות

3 תגובות על “הזדמנות אחרונה לתת

 1. רונית אומר:

  כל מה שאת כותבת נכון לגמרי מנקודת מבט של מעצבת שרוצה להתפרנס.
  אבל כצרכנית, שצריכה לבחור אם לשלם סכום גדול ומכבד על פריט לבוש אחד או את אותו סכום ולקבל כמה פריטים, קצת פחות “איכותיים” (גם אצלכם יש כפתורים נופלים וכיסים שנפרמים, ככה זה שכתופרים בסין), אני יודעת במה אני בוחרת.
  יש כאן מעצבים בודדים שמעצבים פריטים ששווה להשקיע בהם המון כסף.

 2. שרית ינאי אומר:

  אני רוצה להגיב לתגובה של רונית.
  רונית שלום, אני מבינה את נקודת המבט שלך. בארץ למעצבים מאוד קשה להתפרנס וגם בחו”ל, מה שאני לא מבינה זה איך מוכרים בארץ בגדי מעצבים שמיוצרים בסין ואנשים מוכנים לשלם 400 וגם 600 ₪ לשמלה (ראי לדוגמה את מומה, קסטרו ומנגו שזה בעצם די זבל סיני ואף פריט שלהם לא החזיק אצלי מעמד יותר מכמה כביסות). במקום לתת את הכסף הזה למעצבת ישראלית שמייצרת דברים לא פחות טובים ובמחירים סבירים בהחלט. האופנה בישראל היום מעולה ויש מעצבות קטנות ואיכותיות (ראי למשל את חיה סמולרצ’יק שלא נופלת משום מעצב צרפתי באיכות הבדים ובעיצובי הבגדים שלה). הבעיה שלנו זה שנהיינו כמו האמריקאים, יתר צרכנות..הרבה בגדים בארון במחיר הכי כדאי שיש. ..כמה שיותר בגדים במלתחה…לעומת גישה של מלתחה בסיסית עם פריטים שניתן לשלב. המאפשרת קנייה של בגדים איכותיים וגם לתרום לכלכלה הישראלית.
  והערה נוספת: אם קונים כבר זבל סיני אז שיהיה במחיר של זבל ולא במחיר מעצב עלית….

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן