הראה לי מה הדפוסים בארונך ואומר לך מי אתה. לפרינט יש משקל עצום בעיצוב המסר של הבגד הנושא אותו, ולבגד שאת בוחרת ללבוש יש משקל עצום כידוע במסר המיידי שאת שולחת לעולם. חצאית דילייט באופן כללי שולחת מסר של תחכום, אבל בכל פרינט היא מביאה עולם אחר. מה העולם שלך?

 

Delight-Skirt-1-BWחצאית דילייט בהדפס פרחים שחור-לבן

הדפסי פרחים הם תמיד פופולריים ותמיד נכונים, אבל בדרך כלל אנחנו לא מקשרים בינם לבין צבעוניות אלגנטית של שחור ולבן. הכפריות המיידית של הפרחים כביכול מתנגשת עם האורבניות של הבחירה הצבעונית. אלא שחלק מהחן של החצאית הוא הקונטרסט הזה שנדמה קצת כמבחן רורשאך בשנייה הראשונה, ומביא גם רמזים אוריינטליים ובאופן כללי מספק מסר מיידי רהוט.כמה בגדים יכולים להגיד את זה על עצמם? ממליצה לנסות  את החצאית בשילוב גופייה מושקעת, למשל גופיית simba וכפכפי עור מתוחכמים בשחור או לבן ליצירת לוק אלגנטי וחכם אבל גם סקסי ונשי מאוד.

delight-skirt-olive-1חצאית דילייט בצבע זית

הפרינט מזכיר מעט את הטפטים של שנות השבעים ומכאן הגרוב שלו- את צבעוניות החום והזית קשה יותר ללבוש כחולצה מאחר והיא לא מאירה את רוב צבעי העור. מצד שני כשהיא מגיעה כחצאית היא מאפשרת לכל המגניבות הזו לקרות, ואם תשלבי את החצאית עם חולצה צבעונית דווקא, כמו למשל sunset האדומה, תצרי לוק נועז ומגניב. אבל עם כל חולצה, כולל טי לבנה או שחורה, את משדרת מסר אופטימי וקליל ובהחלט מיוחד.

delight-skirt-bw-flowers-1חצאית דילייט בשחור-לבן

המראה הנינוח שלה מאוד מתאים למשרד, או לכל אירוע נינוח אחר. הנוכחות שלה חמודה ולא משתלטת, מתאימה מאוד למי שאוהבת להישאר באזור הנוחות.
את הגזרה המצוינת ניתן כאמור לשלב עם כל סוג של טופ כמעט, אבל אם תרצי לשדרג את המראה הכללי לכיוון יותר אדג׳י אולי תנסי את החצאית הזו עם טי לבנה וסניקרס?

Delight-Skirt-1-NAVYחצאית דילייט עם פרחי חרדל/זהב

הקונטרסט הצבעוני המתקבל בחצאית הזו הוא הדפס של פאשניסטות אמיתיות. החצאית היפהפייה הזו מתאימה לכל אחת שלא מפחדת לצאת בהצהרות אופנתיות ומבינה את השורשים המרכז אסיאתיים שלה שכל כך אופנתיים בשנים האחרונות. שילוב התרבויות של האוריינט והאירופאי כפי שמצא את עצמו ברוסיה מזרחה מגיע עם העושר שלו היישר אל החולצה הזו שלא צריכה דבר מלבד טי שירט שחורה ונעלי עקב היסטריות.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן