אחרי עשרים שנה כמלהקת מצליחה, גיתית פרידברג מצאה את תפקיד חייה כמאמנת לחיים הנשים שמאחורי קמפיין הקיץ של Co.Co מאת שירה ברויאר

גיתית פרידברג בגינה. צילומים:שירה ברויאר.

גיתית פרידברג פותחת את דלת ביתה בחיוך רחב, כשהיא יחפה ולבושה בגלבייה מקולקציית הקיץ של קוקו, יש בה שילוב רב קסם של זוהר וזריקות. השמש מנצנצת בבלונד שיערה והיא שייכת לזן הנשים שגילן (50 פלוס) רק מדגיש עוד יותר את יופיין ומוסיף לו עומק. היא מעודנת ועם זאת מלאת סקרנות והתלהבות, מטופחת למופת ועם זאת משדרת טבעיות ונינוחות “בימים שבהם לא בא לי להתאפר או להתאמץ להתלבש יפה, אני מוותרת לעצמי למרות שלרון מאד חשוב שאראה טוב” היא אומרת. רון הוא צלם האופנה רון קדמי, בן זוגה ב 7 השנים האחרונות ומי שצילם אותה לקמפיין הקיץ של קוקו יחד עם נשים נוספות שהמגזין מארח לשיחה קצרה על חיים ובגדים.

גיתית פרידברג לקו.קו. צילום: רון קדמי.

מה את עושה בימים אלה?
“אני מאמנת אנשים למצוא את התמצית בעצמם להעצמה פנימית, למצוא דרך ייחודית להם
שתוביל אותם להגשמה. וחוץ מזה אני עדיין מלהקת. בדיוק לפני חודש גמרתי ללהק סרט”.

איפה נולדת וגדלת ?
“נולדתי בת”א גבול גבעתיים בשיכון צבא קבע, היתה לי ילדות של שמחה, צבע ואהבה מול גיבעה מוריקה וגן שעשועים עם הרבה חברים, והמון פעילויות”.

מה למדת ואיך התפתח העיסוק שלך?
“כשהבן שלי היה בן שנתיים וחצי ביקשו ממני להגיע איתו לאודישן וצילמו את שנינו לפרסומת לסנפרוסט.
לא הכרתי עד אז את מקצוע הליהוק ומאז אותה פרסומת, הצטרפתי למלהקת רותי ארגוב ובמשך 20 שנה ליהקנו קמפיינים בן לאומיים, סרטים, סדרות, תוכניות ועוד ועוד….
לפני 8 שנים נפרדתי מאב ילדיי אחרי 25 שנות נישואין ויצאתי ללימודים. למדתי אנתרופולוגיה ואימון. תמיד הייתי בתהליך של חיפוש וחקירה עצמית. במשך 15 שנה עברתי טיפול בפיסכואנליזה שהיה עבורי תקופת לימוד ארוכה ומשמעותית. לפני 4 שנים התחלתי ללמוד אימון ב’אמושן’, זה נראה לי המשך טבעי לעיסוק שלי כמלהקת ולאהבה שלי לאנשים. מאז אני כל הזמן ממשיכה ללמוד. סיימתי לאחרונה גם קורס ב’חוייה הדיאלוגית’ ועכשיו אני בקורס על ‘מיניות בחדר הטיפולים’. לא תכננתי להפוך למאמנת אבל אחד הדברים שהבנתי במהלך הלימודים זה שהיכולת שלי לתקשר ולהקשיב, זה היעוד שלי”.

מה עיצב את מי שאת היום?
“אחרי הגירושים השתנה אצלי הלך הרוח הכללי, פעם הייתי הרבה יתר הדוניסטית ועסוקה בהנאות, היום אני מוצאת סיפוק בהתמודדות עם קשיים ובאימון אנשים. החוויה שהכי עיצבה אותי קשורה לעובדה שאמא שלי לא היתה צברית. בגיל 5 הבנתי שאחת האמהות שנהגה לאסוף את חבריי מהגן, לא לוקחת אותי בגלל זה. אמא שלי אמרה שזה בגלל שהיא לא מפה. אני זוכרת שהחלטתי שאני רוצה שייקחו אותי כמו כולם. התחלתי להיות יותר פעילה במשחקים ויותר מעורה בין החברים ובסוף באמת לקחו אותי. זו היתה הדרך שלי להתגבר על חוסר הביטחון שלי ולסמוך על מה שציידו אותי בבית: להיות אמיצה ולא ביישנית. מאז אני מנהלת את עצמי, את הרצונות שלי, אני סתגלנית ומסתדרת בכל מצב”.

.מה משמח אותך ?
“להיות בטבע, בים, וכשהמתאמנים שלי פורצים לעצמם דרך”.

מה מפחיד אותך ?
“נזקקות, שלא אוכל למלא את הצרכים שלי בכוחות עצמי וגם הזמן הזה בהפלגות, שלא רואים בו את היבשה” .

מה יחסך לאופנה ובגדים?
“יש לי ארון ענק מלא בגדים ונעליים והמון אביזרים כמו תכשיטי אופנה, תיקים ומשקפיים, אלה דברים שאני מאד אוהבת שנאספו במהלך השנים במסעות קניות בחו”ל, פריטי מעצבים ומותגים. היום אני לא עורכת יותר מסעות קניות כאלה, יש לי מספיק, ואני קונה בכל עונה מעט פריטים איכותיים. אני לא קורבן אופנה, בחיים לא אלבש משהו שלא נוח לי בו. חשוב לי ללבוש את הבגד ולא שהבגד ‘ילבש’ אותי. אני מעדיפה בגדים מבדים נשפכים, גזרות שלא מגבילות את חופש התנועה שלי ויש לי גם חיבה לבגדים בסגנון גברי. אני אוהבת נשים שלבושות בטעם קלאסי אבל זה פחות מתאים לי, אני מעדיפה מראה יותר בוהמייני. לאחרונה התחלתי לאהוב בגדים צבעוניים בעיקר בכחולים וסגולים כי עד לא מזמן לבשתי תמיד רק אפור, שחור ולבן. עכשיו בא לי צבעים!”

חדש בחנותלחנות

2 תגובות על “בתפקיד חייה

  1. ריקי לינקר אומר:

    נשמע שיש שלווה עם עוצמה …איך מצליחים ועוברים לצד של מימוש עצמי? גם אני רוצה…

  2. יפעת אייל אומר:

    איזה כיף היה לקרוא עלייך, איך להגיע לצמיחה משינוי בחיים (לאחר גירושים)

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן