מיקי ממון ונסטיה לישנסקי בשמלות של Co.Co.

אחווה נשית יוצאת דופן בצילומי קולקציית האביב הראשונה שלנו
שירה ברויאר

 

בתחילת השבוע עברו עלינו יומיים קדחתניים בצילומי קולקציית האביב הראשונה שלנו בסטודיו של הצלם רון קדמי, מצלמי האופנה המובילים בארץ. בחרנו לצלם לקמפיין הזה קבוצה של נשים מוכשרות ובעלות סגנון– כאלו שישקפו את הרוח של Co.Co. , כל אחת בדרכה הייחודית.
בשעת בוקר מוקדמת הסטודיו כבר היה עמוס בערימות של דמי קיץ אווריריים ואביזרים משלימים, ובעיקר בתחושות של שיתוף פעולה ואחווה נשית מרגשת – בדיוק מהסוג שCo.Co. מבוססת עליהם. כל אחת מהמשתתפות נעתרה בשמחה להשתתף בצילומים שלנו.
אפשר היה למצוא שם את מיקי ממון, דוגמנית ומנחת קבוצות, במבי אנושי בעל שיער נחושת רוכנת לצד הבלונד המתנפנף של הדוגמנית הצעירה (ואמא לשניים) נסטיה לישנסקי. יסמין לוי, עיתונאית ואושיית פייבוק מובילה, מלכסנת מבט חושני כהה אל תוך העדשה, וקליק קלאק הוא נלכד ומונצח לעד. הגר רווה, מוסיקאית מבטיחה בראשית דרכה ודוגמנית ליום אחד, שהפתיעה אותנו ברגע בלתי צפוי, והתרוממה על שתי זרועותיה הדקות חסונות למצב אופקי סוריאליסטי לחלוטין; ואחרונה חביבה, גיתית פרידברג, מלהקת ומאמנת לחיים, שהתייצבה מול הצלם שהוא גם בן זוגה, ושלחה אליו מבט חם, חכם. יודעת שהוא יודע איך לצלם נשים. איך להוציא את היופי שלהן, החיצוני והפנימי כך שיוקרן החוצה. מזווית מחמיאה, ייחודית עם איכות אנושית שיש בה שובבות, תנועה ושמחת חיים.
היה מרגש לראות את הדגמים החדשים מקבלים צורה ותוכן כשהם נלבשים על גוף אנושי, נשי. פה נכרך סרט, שם מחליק לו שרוול, רוכסן נסגר, כפתור נפתח ולבגדים מתחילים חיים משל עצמם
כחברה בתהליך הקמה, בחבלי לידה, עם תקציב פרסום אפסי שמעדיפה להשקיע משאבים בקניית בדים טובים, פיתוח דגמים וייצור בגדים ראויים יכולנו רק לחלום לעבוד עם צלם מוביל כרון קדמי. וזה בדיוק מה שאנחנו עושות- חולמים, וממשים תוך כדי תנועה. פנינו לרון ושטחנו בפניו את הקונספט שלנו ואת הרעיון שעומד מאחוריו. שמחתנו לא ידעה גבול כשנענה והחליט להצטרף כשותף למיזם, כבעל מנייה בחברה. עם כל שלב שאנחנו עוברים בדרך המרתקת הזו, אנחנו אוספים אלינו שותפים חדשים למסע ומלאים בהכרת תודה לכל אחד ואחת מהן.

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “בסטודיו של רון קדמי

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן