לא תצעדו לבד

מילון טקסטילי שימושי

קרדיגן

למי מאיתנו אין בארון לפחות קרדיגן אחד? הרי זה ה-פריט ה-כי נחוץ לסגירת הלוק הקז’ואל.
הקרדיגן הוא סריג קל המונח על הגוף כבגד עליון, בניגוד לסוודר, שצריך להכניס את הראש דרך פתח הצוואר בשביל ללבוש אותו, הקרדיגן פתוח מלפנים, בעזרת כפתורים, ריצ’רץ’ או חוט דק.
הקרדיגן נקרא על שמו של הרוזן השביעי של קרדיגן, ג’יימס ברודנל, מייג’ור-גנרל. ברודנל הנהיג את צבא בריטניה בקרב על בלאקווה במלחמת קרים. בסיום המלחמה, שבה ניצח הצבא הבריטי בפיקודו של ברודנל, לבשו הקצינים הבריטים מקטרונים מצמר עם פתח קדמי, הקרדיגן עוצב בהשראתו וזכה לאהדה רבה בעקבות ניצחון הבריטים.
היום הקרדיגן משמש אותנו כמעט בכל אאוטפיט, מעל טי שירט, מתחת לג’קט, ארוך, קצר, כפתורים, ריצ’רצ’ים, מודפס, חלק, אנחנו אוהבות את הקרדיגן בכל צורותיו.
ובנימה אופטימית זו, ממליצה לכן להאזין ללהקת הקרדיגנס שלא רק תגרום לכן לזמזם את מיטב להיטי שנות ה-90, אלא גם לרוץ לארון, לשלוף את הקרדיגן הכי יפה שלכן ולהתהלך ברחוב עם סטייל קז’ואל.
מוזמנות להצטרף אליי בשירה
“Love me, love me, say that you love me, fool me, fool me, go on and fool me” 

לקרדיגן צ’לסי

לקרדיגן צ'לסי

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן