לא תצעדו לבד

מילון טקסטילי שימושי

תחרה

ולהפעם הטקסטיל הכי רומנטי ולירי שיש-התחרה.
אם יש טקסטיל אחד שתמיד רלוונטי, לכל הגילאים-הוא התחרה. הבד הרך והעדין הזה מלווה אותנו לאורך כל היום, אפילו כשלפעמים קצת קשה לשים לב אליו; אנו לובשות אותה כשמלה קיצית עדינה, חולצה מגניבה, גרב חמודה לילדות ואפילו לבני נשים דקיקים. אפשר היה גם למצוא אותה אצל הסבתות של כולנו שנהגו לקשט כל רהיט במפות קרושה ותחרה, בשלל גדלים וצורות כאילו אין דבר כזה ״יותר מידי קיץ’״. בעבר, התחרה שימשה כקישוט לבגדים שנלבשו רק על ידי בני אצולה. כיום, התחרה משמשת את כל שכבות החברה, בכל רחבי תבל וכמעט בכל קצוות עולם הטקסטיל.
התחרה היא ציור בסריגה שנעשה בעזרת החסרה והזזה של לולאות. הדוגמא המסורתית עשויה מדוגמאות פרחים ומנדלות. כיום ניתן למצוא תחרה בדוגמאות גיאומטריות, פרחוניות, אפילו דמויות. אצלנו בCo.Co ניתן למצוא כמה וכמה פריטי תחרה כמו חולצות קיציות בשחור ובלבן. גם המעצבת האורחת שלנו, נפתול, מספקת לנו קולקציה קיצית עם שמלות וחולצות תחרה שחובה לנסות. את התחרה אפשר ללבוש גם ביום קיצי וחם במראה קז׳ואל עם ה-ג׳ינס שאת הכי אוהבת או בערב כלבוש אלגנטי אך אדג’י לאירוע.

חדש בחנותלחנות

?Are you on the list

קבלי 25₪ הנחה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת פריטי הזדמנות אחרונה (ב50₪). הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן