הילה רגב מבינה שחג פורים השתנה. לפחות בשבילה ומחפשת נחמה אצל סלבס באינסטגרם 

התינוקת למדה להגיד לא. שזה בכללי די נוראי, כי גם למדה להגיד “עכשיו”, “לא רוצה” ולהטיל את עצמה על מכוניות נוסעות תוך כדי צרחות אימים וסצנות דרמטיות. זוזי הצידה רונית אלקבץ. לתינוקת יש מצב רוח! עם כל זה אני עוד יכולה להתמודד ביום-יום, אבל התינוקת למדה להגיד לא לפורים. פורים! החג הקדוש של הילה רגב! הזמן בשנה שבו אני ניגשת לפינה החשוכה בארון, זו שמשווקת אצלי כ”בגדים לפורים. יהיה שימושי” וממציאה תחפושת לרוב. והתינוקת? צרחות אימים ושרביטים שבורים. כל ניסיון להפוך אותה למיני-מי משכנע (“תראי, תחפושת מבאטמן שאמא הזמינה מאלי אקספרס שעוד היית ברחם. בואי למדוד!” “לא-לא-לא-לא!”) התגלה ככישלון. אני התגליתי ככישלון. כי בשביל מה אנחנו מביאות ילדים? כדי להפוך אותם לגרסא מוקטנת, רזה ומוצלחת יותר מאיתנו. מקוות  בסתר שהם יאהבו את אותם הדברים שאנחנו אוהבות. להלביש אותם בבגדי ילדים-מבוגרים פסים-גולגולות-כוכבים ולעלות לאינסטגרם. מה זה הלא-לא-לא הזה? מה את, אבא שלך?

איך אפשר להיות אמא תל אביבית מן המניין ולאהוב את פורים? הרי צו השעה דורש לצקצק בקול מול הפוסטים המטורפים שמעלות אמהות משקיעות (ראיתן את ביצת הקינדר?) ולקטר על פלישת החוצנים מבת ים, חולון והרצלייה שמציפים את הסנטר. גם אם הייתי מתגברת מעטפת הציניות החדשה שאימצתי לעצמי, לא הייתי מוצאת את הזמן להכין את החג כהלכתו. אני, הבחורה שתפרה ביד ב-2008 תחפושת וונדרוומן מאפס והקריבה זוג מגפיים מאלדו למען המטרה הקדושה, מצאה את עצמה מתחננת בפייסבוק לפריט יד שנייה מקרטר’ס עבור התינוקת. מהסוג שמתכבס בקלות כי מתברר שלתינוקת עדיין אין סיבולת לשוקולד.

וזה קצת עצוב לי. שפורים שלי מופרט ומשתנה והופך בחלקו לווירטואלי. השתתפתי השנה ב”גמד ענק בין חברים” אבל אני לא אספיק להכין משלוחי מנות לחברים ומשפחה. לא תהיה לי תחפושת להסתובב איתה בין הנייטיבז ברוטשילד, מקסימום כתר וקצת מקיאג’ מוגזם. ואני מתחילה להבין שזה בסדר. שגם הפורים שלי, החג שבו הייתי יוצאת לשלוש מסיבות רצוף בשלוש תחפושות שונות ומפזרת נצנצים על נהגי מוניות (סיפור אמיתי, אל תנסו בבית) השתנה. שמעכשיו זה רק להשליך את השאיפות והרעיונות שלי על הטף ולקוות שהם לא ישנאו אותך על זה. וזה בסדר. פשוט היה לי השנה רעיון ממש מגניב לתחפושת. 

ועד שהתינוקת תלמד להגיד כן, הנה חמישה חשבונות אינסטגרם מפורסמים שלא לוקחים את עצמם כל כך ברצינות.

ניל פטריק האריס

 

One of the amazing Banksy pieces at Dismaland in Somerset, England.

A photo posted by Neil Patrick Harris (@nph) on

תכירו: ניל פטריק האריס (נפ”ה) יש קריירה ארוכה כשחקן (“דוגי האוזר” “איך פגשתי את אמא”) וכמנחה מוצלח של טקסים הוליוודים, אבל מה שבאמת עושה לו טוב בחיים הוא לחפש את התאומים שלו, גדעון והארפר גרייס בני השש,להלאווין. סליחה, אמרתי הלאווין? התכוונתי סנט פטריק דיי, יום המרמיטה ואבא של שבת. נפ”ה ובן זוגו דויד בורטקה מפגיזים בתמונות משפחתיות שכוללות את כל ארסנל כפר השעשועים ומצלמים הכל עם צלם מקצועי. והתאומים? זורמים בכיף. את שמעת את זה תינוקת?

מפנטזת על מחווה מקומית: התחפושת המשפחתית לאליס בארץ הפלאות ולגיבורי על

איימי שומר

 

Oh

A photo posted by @amyschumer on

תכירו: על אהבתי לאיימי שומר כבר התוודותי בעבר ועם זאת, טרם קיבלתי הזמנה לקפה או בכלל. עד שאיימי תחזיר לי עוקב, אני מתנחמת בתמונות מלאות ההומור שהיא מצליחה לנפק וגם מהיכולת המופלאה שלה להידחס לשמלות שנראות כאילו הן קטנות עליה בשלוש מידות ועדיין להיראות נפלא. שנצא לשופינג ביחד?

אקח איתי הביתה: כל תמונת שירותים אפשרית. 

ג’ימי פאלון

 

Franny Fallon wishes you a happy Tuesday!

A photo posted by Jimmy Fallon (@jimmyfallon) on

תכירו: ג’ימי פאלון הוא טעם נרכש. ובטעם נרכש אני מתכוונת שאין טעם לראות את כל התוכנית המייגעת שלו ומספיק לאסוף קטעים נבחרים ביוטיוב. גם האינסטה שלו די מקושקש כגוף עבודות, אבל מדי פעם מבליחים כמה רגעים מצחיקים, במיוחד אם מעורבים בהם הילדים הפרטיים שלו או סלבס מהאיי ליג האמריקאית.

נעשה ונשמע: ככה עושים פורים כהלכתו

לנה דנהאם

 

The only kind of snowfall I’m interested in #glitterbaby #sundance #alwaysindoors

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on

תכירו: דנהאם, נערת פלא מהצד הנכון של הכביש הפכה תוך חמש שנים לגורו של דור שלם, מתבוננת מדויקת בבעיות המיליניאומים ואדם עם חוש הומור בריא שחובבת קטעי עירום מגוחכים (יש לי חברה שטוענת שדנהאם פשוט לא מאמינה בסקס טוב). האינסטגרם שלה מחצין את כל הנ”ל, מספק תובנות על חיים מחדר האמבטיה ודוגל בשיתופיות יתר, מבוכה ומודעות פמיניסטית. אפילו הפוסטים על הילארי קלינטון הפסיקו לעצמכן.

להעתיק לחשבון הפרטי: תספורות שנראות נורא ומשתפרות בהדרגתיות

אלן דג’נרס

 

Happy #TBT

A photo posted by Ellen (@theellenshow) on

תכירו: אם הגעתם עד לפה בלי לדעת מי זו אלן דג’נרס, אני ממליצה לכן לעשות בדק בית. אבל בקצרה נגיד שהיא מלכת הטוק שואוז החדשים, אישה בעלת כושר המצאה מטורף, מישהי שיודעת גם ללבוש חליפה וגם לנהל מערכת יחסים עם אמזונה בלונדינית מושלמת (היי, פורשיה די רוסי!) ובאופן כללי אות ומופת לכל אדם.

להתפעל מהקוליות האימהית: מה את עושה כשהילדה שלך טובלת את עצמה בדלי של צבע לבן? מצלמת

מוצרים שיתאימו לפורים אבל אפשר ללבוש ולנעול כל השנה נעלי בן סימון לעליסה בארץ הפלאות, ד”ר הו עם טוויסט פמיניסי וכיפה אדומה, אבל בסטייל:

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “אז למה התחפשת השנה?

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן