מאסתם בארון מונוכרומטי? היכונו למתקפת הדפסים סוחפת! שירה ברויאר ליקטה דוגמאות נבחרות.

 

מתוך תצוגת קיץ 2015 של בית ולנטינו
מתוך תצוגת קיץ 2015 של בית ולנטינו
מימין מתוך התצוגה של הרמס, משמאל מתוך תצוגת דריס ואן נוטן.
מימין מתוך התצוגה של הרמס, משמאל מתוך תצוגת דריס ואן נוטן.
מהתצוגה של מרני, מימין, ושל דריס ואן נוטן משמאל.
מהתצוגה של מרני, מימין, ושל דריס ואן נוטן משמאל.
מתוך התצוגה של בית אטרו.
מתוך התצוגה של בית אטרו.
מתוך התצוגה של סלין מימין, ושאנל משמאל.
מתוך התצוגה של סלין מימין, ושאנל משמאל.

אם יש חידוש צפוי, מעשי ומתגמל באופנת הקיץ הקרוב הוא מתומצת למילה אחת, הדפסים ! חולצות, מכנסיים ושמלות בצבעים חלקים בשחור, כחול, לבן ואפור כבר ראינו וקנינו, לבשנו ונמשיך ללבוש. סיכוי טוב, שגם כשנרצה להתחדש לכבוד האביב, נצמד למוכר והבטוח, אבל היי, לא חבל? ארץ חדשה של הדפסים נפרשת לנגד עינינו, ארץ ההדפסים והדוגמאות הבלתי נודעת. בקולקציית המעבר הנוכחית של co.co. עיצבה דליה קפוזה סדרת חולצות משי בשלל הדפסים ובתצוגות ה”פרט-א-פורטה”, שטפו את המסלולים בפאריס וניויורק, הדפסים מאירי עיניים בצבעים עזים לצד הדפסים מעודנים שקטים.

פרחים מכל סוג, בעיקר מהזן הגדול והבולט, ירעננו את המלתחה ויפתחו את הראש לצבעים חדשים. אהבנו אותם בקולקציה המרהיבה של ולנטינו לצד פרחים בצבעים נועזים אצל סלין ואפילו בסחרחורת הצבעונית עם ההדפסים השונים המעורבבים יחד, בתצוגה של שאנל. בנוסף לפרחים הצפויים המלבלבים בכל אביב (לפוסט על הדפסי פרחים הקליקו כאן), הדפסים בסגנון פייזלי, באוירה ההיפית של שנות ה70 על גבי חצאיות ושמלות ארוכות הציג בהצלחה בית אטרו האיטלקי. הצבעים מעודנים ורכים על רקע תכלכל או אוף-וואיט והדוגמאות משייטות על הבד במרווחים משתנים עם פייזלי ופיתולים שונים.

את הצד המתוחכם ביותר של ההדפסים מצאנו בקולקציה של הרמס עם דוגמאות גרפיות או פסים בשילובי צבעים עמוקים של חום וסגול. סוג דומה של איפיון בצבעוניות עמוקה וקסומה במיוחד הציג דריס ואן נוטן. הוא, כמו גם בית מארני, החליטו להשקיע באופן מיוחד במכנסיים עם הצהרה ירוקה. עלים גדולים בתצוגה של מרני, עלים קטנים בתצוגה של דריס ואן נוטן.

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “אביב בהדפסים

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי ₪25 במתנה

ומשלוח חינם

למימוש ברכישתך הראשונה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. ההטבה למשתמשות חדשות ולא כוללת מוצרים בהזמנה מוקדמת. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן