ספרי קצת על עצמך?
תושבת שוהם, בזוגיות שניה עם ניר ואמא ל-3 מקסימים שלי ועוד 2 נהדרים מנשואים ראשונים של ניר😊. ביומיום שלי מגיעה מניהול בחברות עסקיות, ניהול תפעול וניהול מערכי שרות גדולים בחברות תעשייתיות.

כאמא צעירה (כן,כן ילדתי בגיל 23) וגרושה צעירה החיים לא אפשרו לי ללמוד, ורוב שנות ה-20 וה-30 שלי עסקתי בפרנסה והישרדות כלכלית בעיקר, עבור בני ועבורי.
קצת לפני גיל 40 ואחרי הרבה שנים באותה החברה בה ניהלתי את תחום השירות, הבנתי שאני זקוקה לשינוי.

בכדי לעזור לעצמי לזוז מהמקום, יצאתי ללימודי תואר ראשון ומיד אחריו תואר שני בייעוץ ארגוני והתנהגות ארגונית. אלו בהחלט היו חמש שנים מאתגרות של לימודים לצד בניית קן משפחתי חדש, גידול ילדים ובן-זוג איש קבע המשרת רחוק מהבית.

אבל כמו שחכמינו אמרו “אין דבר העומד כנגד הרצון” ועם תמיכה ממשפחתי גם זה מאחורי.

מה גרם לך לפתוח את השוארום?
מאז ומתמיד נמשכתי לעולם האסתטיקה העיצוב והיופי, בשנה האחרונה, הרגשתי צורך פנימי לעשות ולעסוק בתחום נוסף ולפתח קריירה משנית, לשלב בין כמה תחומים שאני מאוד אוהבת , אנשים, אסתטיקה ויופי. ולשלב את האהבה שלי לאנשים, את ההבנה שלי באנשים ואת התקשורת הבין אישית שלי עם אנשים.

ואז פגשתי בפייסבוק את המודעה של  co.co “רוצה לפתוח שואורום בשוהם?” הרגשתי כי המודעה פונה אלי באופן אישי, מיד כתבתי מייל ומשם הדרך כבר נסללה במהירות (למעט הקורונה שנכנסה לנו בדלת…).

המטרה בפתיחת השוארום היא לאפשר לנשות שוהם והסביבה, זמינות למותג אופנה איכותי,קרוב לבית, גם בשעות פחות שגרתיות (בוקר מוקדם, ערב מאוחר)בכדי לתת מקסימום נוחות בשילוב מקסימום איכות ושיק כפי ש co.co יודעת להביא.

מה זה CO.CO בשבילך?
את co.co אני מכירה משנת 2015, חברה טובה הכירה לי את המותג וכבר אז הפכתי ללקוחה. CO.CO הוא מותג אופנה איכותי הפונה לנשים שאוהבות אופנה, אוהבות להתלבש להיראות ולגרוף מחמאות. CO.CO מביאה איתה מודל עיסקי אחר, מנגישה את האופנה קרוב ללקוחות, משתפת ושומעת את דעתן. התאהבתי באנג’נדה, באכפתיות ובגישה האחרת.

מה היית רוצה שיקרה? 
אני רוצה להמשיך להנות מתהליך חשיפת השוארום שלי ברחבי שוהם והסביבה. לבנות קהל לקוחות קבוע ונאמן למותג ולחוויית הקניה האישית כך שהמטרה בשנה הקרובה היא לחשוף את CO.CO ואת הרעיונות שעומדים בבסיס המותג לכמה שיותר נשים משוהם, הסביבה ובכלל.

דברים חדשים שגיליתי מאז פתיחת השוארום?
כל אחת מאתנו היא עולם ומלואו, וגיליתי, שכולנו ניחנו ביכולת בלתי נלאית להעביר ביקורת עצמית על הנראות שלנו.
לשמחתי רובנו לא מתביישות לדבר על זה בקול רם, אבל חבל לי שאף אחת לא מדברת על כמה היא נפלאה בעבודתה, באמהות שלה או בקשרי החברות שהיא מחזיקה. זה הפך להיות גורם מניע בתהליך המפגש בשוארום עם הנשים הנהדרות. והשיח שמתפתח עם כל אחת קסום בעיניי. באמצעות הבגדים, יש לי את האפשרות להראות לכל אחת, שתמיד יש דרך להראות במיטבנו ולהרגיש במיטבנו. כל נושא הסטילינג וההתאמה פשוט מרגש אותי כל פעם מחדש ואני ממש שמחה להיות פה.

ובנימה אישית, שתהיה שנה טובה, מלאה בעשיה, ובבריאות איתנה, תהנו מהדרך, תאהבו, תוקירו, ותעריכו. והכי הכי חשוב תשמיעו לסובבים אתכם .

חדש בחנותלחנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

?Are you on the list

קבלי 10% הנחה ומשלוח חינם למימוש ברכישתך הבאה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. הטבה למשתמשות חדשות. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי.

דילוג לתוכן