קצת על עצמך?

תושבת פתח תקווה, בת 45, נשואה לאבי ואמא לשלושה בנים אהובים: גיא,  ניר ועומרי. לפני כשנתיים פרשתי מצה”ל לאחר 17 שנות שרות קבע כקצינה בחיל האוויר. אני עובדת סוציאלית בהכשרתי ובצבא שירתתי במגוון תפקידים משמעותיים ומאתגרים. לאחר שלקחתי פסק זמן להתאווררות, למדתי סטיילינג והחלטתי לשלב את אהבתי הרבה לבגדים. 

בעיניי הדרך בה אנו מתלבשים משפיעה על החשיבה שלנו, על התפיסה העצמית ועל הבטחון העצמי, על ההרגשה ועל מה שאנו מקרינים לסביבה. 

אני אדם מאוד אופטימי,לא מקבלת שום דבר כמובן מאליו, תמיד שמה לב לפרטים וליופי שבדברים הקטנים.

מה את אוהבת לעשות?

אני אוהבת הרבה דברים…מאוד אוהבת כל מה שקשור באסתטיקה, עיצוב, סטיילינג, אופנה ולייף סטייל. אוהבת להיות בתנועה, הליכה, פילאטיס… אוהבת ולא מפחדת משינויים, אוהבת מאוד להיות בים (רק בצל, בבוקר מוקדם או בשקיעה), אוהבת לטייל, בארץ ובחו”ל, אוהבת לקרוא ספר טוב, להאזין למוזיקה, אוהבת לאפות וגם לאכול את זה אח”כ והכי חשוב אוהבת את הבית שלי, את המשפחתיות – גדלתי במשפחה גדולה, חמה ומלוכדת ואני מאוד רוצה להעביר את הערך הזה הלאה, גם למשפחה הגרעינית שלי. 

מה גרם לך לפתוח showroom ביתי?

בעיקר האהבה שלי לבגדים וסטיילינג והרצון שלי לעשות משהו אחר, לצאת לדרך חדשה, כזאת שלוקחת בחשבון את האהבות שלי. היציאה לגמלאות משרות צבאי בגיל צעיר איפשרה לי לעשות את השינוי הזה שהרגיש לי ממש טבעי, מתבקש, כאילו שמו אותי במקום הנכון והמתאים ביותר עבורי.

מה זה קוקו בשבילך?

קוקו בשבילי זה בית אופנה מסוג אחר. מותג איכותי, בעל עיצובים מוקפדים, יפים ומיוחדים. קוקו זה הרבה מעבר לבגדים. זו חברה שמתחשבת בסביבה, עם ערכים ואמונה שזה אפשרי למרות האתגרים שבדרך. קוקו זה בית עם צוות משובח, אווירה נעימה וחברית, מקום שלהיות חלק ממנו זו זכות גדולה.

דברים חדשים שגילית וקרו לך בעקבות השואו רום?

גיליתי שאפשר להגשים חלומות מהרגע שהתחלתי לגלגל את הרעיון במוחי ועד לרגע שהכל יצא אל הפועל עברו מספר שבועות בלבד. זה הרגיש לי שאני במקום הטבעי שלי. ההתעסקות עם בגדים ונשים ממלאת אותי בתחושת סיפוק והנאה גדולה. גיליתי שלהלביש נשים זו משימה מעצימה. כשם שמרגש אותי לקנות בגדים ולהתלבש יפה, כך זה מרגש אותי כשנשים באות אלי לשואו רום, מתלהבות מהבגדים, רוכשות ויוצאות בהתרוממות רוח.  

מה תרצי שיקרה בשנה הקרובה?

הייתי רוצה להמשיך ולבסס את השואורום שלי כמקום מיוחד שבו כל אישה שבאה לרכוש בגדים תצא עם הרבה מעבר לזה. שההתלהבות תלך ותגדל, שההתרגשות לא תפוג, שאמשיך לשמח ולהעצים נשים. וכמובן, שהשמועה על מותג אופנה איכותי שהגיע לפתח תקווה, תעשה לה כנפיים 😊

חדש בחנותלחנות

תגובה אחת על הפוסט “לי בן הרוש פתח תקווה

התגובות סגורות.

?Are you on the list

קבלי 10% הנחה ומשלוח חינם למימוש ברכישתך הבאה!

לאחר קבלת כתובת הדוא”ל שלך נשלח לך את הקופון. הטבה למשתמשות חדשות. הקופון נשלח מיידית אך לעיתים מופיע בתיבת המייל לאחר כמה דק’. המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי. 

דילוג לתוכן